Автоматизована «рибна пушка» готова врятувати довкілля!

Кілька років тому компанія Whooshh Innovations, яка з гордістю стверджує, що вона «здійснила переворот у транспортуванні риби», створила систему гнучких трубок, за допомогою яких лососі можуть переправитися на інший бік дамби, якою перегороджено річку. Така «рибна пушка» за рахунок перепаду тиску проганяє крізь себе рибин на швидкості 10 метрів за секунду.

Нещодавно вся ця конструкція пройшла суттєве оновлення. Зокрема, подача рибин тепер відбувається автоматично і людям більше не потрібно вкидати їх в трубки вручну.

Коли рибина пропливає через сканер, її за півсекунди фотографує 18 разів. Дані з цих фото обробляються системою штучного інтелекту, яка визначає розмір рибини, її вид, наявність у неї пошкоджень, походження (природне чи з розплідника) та багато іншого. Виходячи з усього цього, «рибна пушка» направляє кожного лосося у відповідний рукав для міграції.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...