Рыбомет для лососей: видео, которое покорило Интернет

Благодаря видео, выложенному изначально на Twitter, публика в соцсетях открыла для себя «рыбомет». Это устройство от Whooshh Innovations перебрасывает рыбин из точки А в точку Б. Работает оно с 2011 года, но популярность заслужило буквально на днях, после того, как это видео было выложено в Интернете.

Систему разработали, впрочем, не шутки ради, а для того, чтобы решить реально существующую проблему. В США сооружено немало плотин, которые перекрывают рыбе путь к местам нереста. Рыбомет же переправляет лососей через плотину, чтобы те могли спокойно размножаться. Гибкая труба длиной до 515 метров способна перебросить до 40 рыбин за минуту.

Более того, система сканирует и сортирует рыбу и транспортирует разные виды в разные места, чтобы те не конкурировали между собой. Так как скорость движения по трубе достигает 5-8 метров за секунду, рыбины добираются к месту нереста даже быстрее, чем если бы они плыли своим ходом. В Whooshh утверждают, что такая система транспортировки абсолютно безопасна для рыбы, несмотря на перепады давления.

Девиз компании: «Спаси лососей, накорми планету».

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Чому Comfy – намбер ван за домашніми гаджетами

Агенція banda запустила нову рекламну кампанію Comfy Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.

Альтернативний шлях еволюції: стартувала кампанія від натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...