Oneminuteconference

Однієї хвилини достатньо, щоб отримати проривну ідею для бізнесу та змінити все. Як? Розкажуть світові та українські top of minds з підприємництва, стратегії та маркетингу на MEREZHA OneMinuteConference 2 грудня. Проєкт відбувається за підтримки ЄБРР та ЄС в рамках ініціативи «EU4Business».

Експерти: ікона маркетингу та реклами Sir Martin Sorrell, №1 у світі бізнес-стратегії Rita McGrath, розробник Business Model Canvas Alexander Osterwalder, легенда бізнес-консалтингу Tom Peters, Paul Ashcroft (Ludic Group), Sharon Crost (TriGeo Social Media Alive, ЄБРР), Андрій Федорів (FEDORIV GROUP), Олег Гороховский (monobank), Ярослава Гресь (Gres Todorchuk PR), Катерина Костерева (Terrasoft), Ярослав Морозов (Genesis), Павло Шеремета, Ярослав Ажнюк (Petcube), Михайло Траверсе (isdgroup), Ігор Карпетс (Grammarly), Роман Тугашев (Вулична Їжа), Микола Палієнко (EVO).

Як це працює?

OneMinuteConference — це інноваційний та зручний формат з яким швидко та легко взаємодіяти на противагу багатогодинним конференціям, онлайн-курсам та вебінарам. 17 експертів. 17 хвилин. 17 порад.

Ми попросили кожного зі спікерів за одну хвилину озвучити одну головну ідею для підприємців з «high growth mindset», тим, чиї амбіції заходять далі, ніж «+30% в наступному році». Це квінтесенція найактуальніших думок топів бізнесу у світі та Україні. 

Один спікер — одне відео — одна порада. Учасники можуть обрати ті думки, які найбільше вразили саме їх, додати у вибране та переглянути ще раз. 

Для цього підприємцям потрібно просто зареєструватися на платформі MEREZHA OneMinuteConference.

Участь безкоштовна. Доступ до виступів — лише 24 години.

Ідея та реалізація належить технологічній креативній агенціїї [isdgroup].

Чому це важливо?

Головне завдання конференції — дати імпульс представникам малого та середнього бізнесу в Україні, надихнути їх на пошук нової експертизи та знань у період COVID.

OneMinuteConference відбудеться у рамках платформи експертних рішень для бізнесу MEREZHA. MEREZHA створена, щоб допомогти бізнесу в Україні зростати, зробити ринок консалтингових послуг прозорим та спростити процес взаємодії бізнесу та експертів.

Oneminuteconference

Хто спікери?

  • Sir Martin Sorrell — ікона світового маркетингу та реклами. Засновник WPP, найбільшої у світі рекламної групи: 200 000 співробітників, 113 країн. Коли залишав посаду у 2018 році, капіталізація WPP становила понад £16 млрд. Зараз засновник та виконавчий голова S4 Capital plc — виключно діджитальної маркетингової компанії. Лише за 2 роки існування її капіталізація перевищила $2.7 млрд.
  • Alexander Osterwalder — розробник Business Model Canvas. Здійснив революцію у процесах бізнес-моделювання. Займає 4-е місце в рейтингу 50-и провідних фахівців з управлінського аналізу у всьому світі(Thinkers50). 
  • Rita McGrath №1 у світі бізнес стратегії (за рейтингом Thinkers50), експертка з інновацій та зростання у періоди невизначеності. Професорка менеджменту в Columbia Business School. 
  • Tom Peters — легенда бізнес-консалтингу. Має нагороду від Thinkers50. Його книги продані накладом понад 10 000 000 примірників. Петерс виступив з 2500 промовами в 50 американських штатах і 67 країнах перед понад 5 000 000 людей.
  • Paul Ashcroft (Ludic Group), Sharon Crost (TriGeo Social Media Alive, ЄБРР), Андрій Федорів (FEDORIV GROUP), Олег Гороховский (monobank), Ярослава Гресь (Gres Todorchuk PR), Катерина Костерева(Terrasoft), Ярослав Морозов (Genesis), Павло Шеремета, Ярослав Ажнюк (Petcube), Михайло Траверсе (isdgroup), Ігор Карпетс (Grammarly), Роман Тугашев («Вулична Їжа»), Микола Палієнко (EVO).

Читайте також: Head of Events in Kooperativ Ганна Терлецька ділиться досвідом проведення івентів у новій реальності пандемії

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль креативності «Каннські Леви» 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...