Серцебиття є частиною мелодії в музичному кліпі про дітей з вадами серця

Це сюрреалістичне відео було створене великою мірою зусиллями Оскара Хеллквіста, креативного директора стокгольмської агенції Abby Priest. Він добре розуміє, крізь що проходить родина однорічного хлопчика, чиє серцебиття можна почути в цьому кліпі про дітей з вадами серця, оскільки двоє його синів, Франс та Бо, також народилися з деформованими серцевими клапанами, що було вкрай небезпечним і зробило для них операцію життєвою необхідністю.

Для того, щоб поінформувати публіку про небезпеку таких вроджених захворювань та зібрати кошти на операції для всіх дітей, які цього потребують, і була запущена ця соціальна кампанія.

Музичний кліп, знятий Маркусом Ібанесом з продакшн-компанії New Land, є кавером на пісню Heartbeats шведського гурту Amason. А те серцебиття, яке в ньому дійсно можна почути, належить однорічному хлопчику на ім’я Данте, який живе з трьома вродженими вадами серця.

Дати вихід для відчаю

«Це відчуття абсолютної безпомічності було нестерпним, – згадує Хеллквіст день, коли лікарі поставили діагноз його синові Бо. – Мені треба було знайти якийсь вихід своєму відчаю. Щось, що вплинуло б на ситуацію загалом. Тому я якось ввечері сів за комп’ютер, знайшов у Гуглі Heartchild Foundation і створив для них пітч».

За кілька тижнів вони почали транслювати серцебиття Бо з цифрових білбордів та онлайн-банерів, щоб зібрати кошти для організації.

А весною розпочалася робота над музичним відео. Випуск кліпу на підтримку дітей з вадами серця було приурочено до ініційованого ВООЗ Всесвітнього дня серця (29 вересня).

«Ми хотіли створити щось далеке від традиційної реклами. Щось, що зворушило б людей і дало їм можливість хоч на хвилину уявити, як живуть такі діти та їх родини», – пояснює Хеллквіст.

Дія чорно-білого відео відбувається, що символічно, на перехресті доріг, де танцює хлопчик зі шрамом від операції на серці. Слід визнати, що в цьому кліпі про дітей з вадами серця актору Девіду Тенгбладу, який часом справляє враження одержимого злими духами, вдалося створити доволі моторошну атмосферу. Звісно, в тому-то й задум.

Хеллквіст вперше побачив маленького Данте у відео в Інстаграмі Heartchild Foundation. Батько хлопчика грав на гітарі, а малюк намагався танцювати. Це відео й стало натхненням для музичного кліпу.

Вроджені вади серця, на жаль, не таке вже й рідкісне явище. Тому в креативній команді Хеллквіст був далеко не єдиним, якого ця проблема зачіпала безпосередньо.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.