Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

19 січня були оголошені результати двох конкурсів Music Moves Europe — найбільшої програми ЄС для підтримки культурних та креативних індустрій «Креативна Європа». За конкурсом «Підтримка концертних залів» грант отримав київський арт-простір Mezzanine, а в рамках конкурсу «Спільне створення та спільне виробництво» фінансування отримали Будинок культури «Masterskaya» та ГО «Інститут звуку». Усі три організації стали лідерами своїх проєктів та загалом отримали майже 150 тис. євро на реалізацію проєктів.

Music Moves Europe –– це підпрограма Європейської Комісії на підтримку музичного сектору, яка реалізується в рамках програми ЄС «Креативна Європа». 

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

Mezzanine

Столичний арт-простір Mezzanine, який вже багато років є улюбленим місцем виступів молодих українських артистів,отримав фінансування на проєкт «How far is now». В рамках якого чотири музичні майданчики з України, Бельгії (Promotion de Associations Namuroises Actives en Musiques Actuelles (PANAMA)), Нідерландів (Promotion Stichting Asteriks) та Польщі (Ośrodek Działań Artystycznych «Firlej») обміняються командами для обміну досвідом, вивчення нових можливостей роботи та співпраці. Бюджет проєкту: 54,915.00 євро (90% покриває «Креативна Європа»).

Masterskaya

Будинок культури Masterskaya, засновником якого є відомий український музикант та продюсер Іван Дорн, буде реалізовувати проєкт «MasterCamp». Це комплексна освітня програма для музикантів у регіонах. Завдяки їй музиканти отримають всебічні знання про те, як працює музичний ринок, а також теоретичні та практичні навички у створенні музичних композицій. Бюджет проєкту: 49,411.00 євро (85% покриває «Креативна Європа»).

Інститут звуку

Ще одну освітню ініціативу буде реалізовувати ГО «Інститут звуку», перший в Україні великомасштабний проєкт, пов’язаний із сучасною музикою. Їх проєкт Womens Sound разом з музичною мережею Konstmusiksystrar (Швеція) та платформою Oramics (Польща) організовують WOK – collaborative pot, резиденцію для жінок, які працюють у сфері сучасної електронної музики. Вона відбудеться у Києві, на неї буде відібрано 21 учасник з 3-х країн. Бюджет проєкту: 65,460.00 євро (76% покриває «Креативна Європа»).

У 2020 році завершилась перша семирічка програми ЄС «Креативна Європа». Україна приєдналася до програми у 2016 році, за цей час було підтримано 38 проєктів за участі українських організацій, з загальною сумою фінансування майже 5,5 млн євро. Наразі програма продовжена з 2021 до 2027 року з бюджетом більш ніж 2,4 мільярда євро.


Читайте також:

Європейські можливості для українського кіно: від розробки ідеї до дистрибуції — у серії вебінарів.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...