Японський науковець створив пристрій для облизування, який здатен відтворити будь-який смак

Облизувати різноманітні гаджети (та й взагалі електроніку) зазвичай не рекомендується. Але один науковець з Університету Мейдзі, що в Японії, всупереч усьому винайшов пристрій для облизування, який з великою точністю здатен відтворити будь-який смак, подразнюючи у відповідному порядку п’ять типів смакових рецепторів на язиці людини.

Довгий час вважалося, що язик поділяється на окремі зони, які відчувають переважно один смак: солодкий, кислий, солоний чи гіркий. Зараз ми вже знаємо, що насправді рецептори розташовані на язиці набагато рівномірніше і п’ятий смак, умамі («м’ясний»), також значно впливає на нашу здатність насолоджуватися смаком їжі. Краще розуміння того, як працює язик людини, і зробило можливим для Хомея Міяшіти (Homei Miyashita) створення пристрою під назвою Norimaki Synthesizer.

Натхненням для винахідника став той факт, що наші очі дуже легко змусити бачити не те, що є насправді. Коли ми дивимося на екран, ми бачимо пікселі з червоних, зелених та синіх елементів, які утворюють повноколірні зображення. Тому Міяшіта й задався питанням, чи можна у такий само спосіб перехитрити язик.

Було вже зроблено чимало спроб штучно відтворити на язику той чи інший смак без, власне, їжі. Проте всі ці спроби зосереджувалися на одному конкретному смаку. Наприклад, намагалися підсилити смак солоного, не додаючи до страви солі. Але Norimaki Synthesizer застосовує агресивніший підхід, використовуючи п’ять гелів, які, торкаючись язика, стимулюють п’ять типів смакових рецепторів.

Як це працює

Різнокольорові гелі розміщені у трубках. В них гліцин відтворює смак солодкого, лимонна кислота – кислого, хлорид натрію (кам’яна сіль) – солоного, хлорид магнію – гіркого, глутамат натрію – умамі.

Якщо пристрій для облизування притиснути до язика, користувач відчує всі ці смаки одночасно. Але смак тієї чи іншої страви утворюється тоді, коли ці п’ять базових смаків змішують у різній пропорції та інтенсивності. Як пікселі.

Пристрій працює за принципом електрофорезу. Його обгорнуто мідним дротом, що у момент дотику до язика формує замкнене електричне коло, пропускаючи крізь тіло людини слабкий струм. Цей процес викликає відтік того чи іншого гелю до протилежного кінця трубки, через що людина перестає відчувати відповідний смак.

Таким чином під час тестів Norimaki Synthesizer зміг відтворити для учасників експерименту смак чого завгодно, від желейної цукерки до суші.

Наразі такий пристрій досить громіздкий, але зробити його мініатюрнішим буде нескладно. А гаджет, здатний дати людині відчути смак, скажімо, шоколаду, не споживши жодної калорії, міг би виявитися дуже корисним.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Вікіпедія відзначає 20-річний ювілей (Інфографіка)

Двадцять років тому, 15 січня 2001 року, Джиммі Вейлз та Ларрі Сенгер запустили сайт під назвою «Вікіпедія» — мережевий інформаційний ...

Виртуальный город: преимущества, опасности, примеры

Прошлый год оставил больше вопросов, чем ответов. 2020-й дал понять, как много человечество может вынести на своих плечах и, вместе с тем, насколько ...

Creative Digest CIAU. Випуск #022

Чао, креатори! На зв’язку Creative Digest! Вітаємо всіх з Новим роком! Сподіваємось, ви добре відпочили за зимові свята та надихнулися ...

Новорічна реклама без оленів від Bolt: кампанія з України здобула два золота Effie Awards Europe 2021

Новорічна реклама Bolt здобула два золота однієї з найавторитетніших європейських щорічних премій в галузі маркетингових комунікацій ― Effie Awards Europe ...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.

Експонати, які ще ніхто не бачив: британські музеї показують фото, у яких нуль переглядів

Щоразу, коли ви оновлюєте сторінку, перед вами постає нова, випадковим чином обрана фотографія музейного експонату, у якої не було жодного перегляду.