Організатори Cannes Lions у партнерстві з UNWFP анонсують Young Lions Live Award

Напередодні тижня Lions Live, організатори Cannes Lions запустили премію Young Lions Live Award. Її отримають креатори, які запропонують найкращі рішення за брифом. Бриф розроблено у партнерстві із гуманітарною організацією UNWFP (Світова продовольча програма ООН з питань надання харчової допомоги, найбільший підрозділ гуманітарної допомоги). Задання брифу — запропонувати креативні ідеї, які допоможуть збалансувати рівень надмірного споживання та голоду. Ідея має заохочувати людей генерувати меншу кількість харчових відходів та водночас сприяти зниженню рівня голоду по всьому світу.

Організатори Cannes Lions у партнерстві з UNWFP анонсують Young Lions Live Award

Бриф та супровідні матеріали вже у відкритому доступі. Від сьогодні і до 14 червня 2020 року учасники Young Lions Live Award мають час, щоб розробити 90-секундний ролик та опис ідеї на 500 слів. Важливо, щоб обидва матеріали були надані англійською мовою (відео може бути з англійськими субтитрами). 

В конкурсі можуть взяти участь індивідуальні учасники або команди із двох осіб віком 18-30 років. Під час реєстрації необхідно буде підтвердити свій вік.

Оголошення переможця (або переможців) — 26 червня. Переможець (або переможці) отримає безкоштовну акредитацію із доступом до всіх активностей фестивалю Cannes Lions 2021.

Детальніше про премію, організацію-партнера, список журі та FAQ — за посиланням. За цим же посиланням ви можете завантажити бриф і подати свою роботу.

The Young Lions Live Award

ВАЖЛИВО:

Young Lions Live Award — конкурс ідей, в якому переможцю (або переможцям) буде надано можливість безкоштовно відвідати фестиваль Cannes Lions 2021.

Цей конкурс НЕ дотичний до Young Lions Competitions, в якому переможець локального конкурсу отримає можливість позмагатися за титули Young Lions в Каннах. Окрім цього, переможці локального YLC гарантовано матимуть доступ до всіх активностей фестивалю Cannes Lions 2021.

Тому нагадуємо, що до 16 червня 2020 року включно триває реєстрація на Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021. Вчора конкурс анонсував повний склад міжнародного журі, що оцінюватиме роботи учасників.


Також нагадуємо, що організатори Cannes Lions запрошують усіх на онлайн-захід Lions Live, який відбуватиметься з 22 по 26 червня. Івент проходитиме протягом усього дня, з урахуванням різних часових зон. Участь у Lions Live безкоштовна, за реєстрацією, щоб уся креативна спільнота світу могла долучитися до нього й винести щось корисне для себе.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Стажування, курси, стипендії: добірка актуальних можливостей для креаторів

Де креатору підвищити свій професійний рівень, знайти нові джерела для натхнення або новий трамплін для зростання? Це питання завжди актуальне, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.