Організатори Cannes Lions у партнерстві з UNWFP анонсують Young Lions Live Award

Напередодні тижня Lions Live, організатори Cannes Lions запустили премію Young Lions Live Award. Її отримають креатори, які запропонують найкращі рішення за брифом. Бриф розроблено у партнерстві із гуманітарною організацією UNWFP (Світова продовольча програма ООН з питань надання харчової допомоги, найбільший підрозділ гуманітарної допомоги). Задання брифу — запропонувати креативні ідеї, які допоможуть збалансувати рівень надмірного споживання та голоду. Ідея має заохочувати людей генерувати меншу кількість харчових відходів та водночас сприяти зниженню рівня голоду по всьому світу.

Організатори Cannes Lions у партнерстві з UNWFP анонсують Young Lions Live Award

Бриф та супровідні матеріали вже у відкритому доступі. Від сьогодні і до 14 червня 2020 року учасники Young Lions Live Award мають час, щоб розробити 90-секундний ролик та опис ідеї на 500 слів. Важливо, щоб обидва матеріали були надані англійською мовою (відео може бути з англійськими субтитрами). 

В конкурсі можуть взяти участь індивідуальні учасники або команди із двох осіб віком 18-30 років. Під час реєстрації необхідно буде підтвердити свій вік.

Оголошення переможця (або переможців) — 26 червня. Переможець (або переможці) отримає безкоштовну акредитацію із доступом до всіх активностей фестивалю Cannes Lions 2021.

Детальніше про премію, організацію-партнера, список журі та FAQ — за посиланням. За цим же посиланням ви можете завантажити бриф і подати свою роботу.

The Young Lions Live Award

ВАЖЛИВО:

Young Lions Live Award — конкурс ідей, в якому переможцю (або переможцям) буде надано можливість безкоштовно відвідати фестиваль Cannes Lions 2021.

Цей конкурс НЕ дотичний до Young Lions Competitions, в якому переможець локального конкурсу отримає можливість позмагатися за титули Young Lions в Каннах. Окрім цього, переможці локального YLC гарантовано матимуть доступ до всіх активностей фестивалю Cannes Lions 2021.

Тому нагадуємо, що до 16 червня 2020 року включно триває реєстрація на Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021. Вчора конкурс анонсував повний склад міжнародного журі, що оцінюватиме роботи учасників.


Також нагадуємо, що організатори Cannes Lions запрошують усіх на онлайн-захід Lions Live, який відбуватиметься з 22 по 26 червня. Івент проходитиме протягом усього дня, з урахуванням різних часових зон. Участь у Lions Live безкоштовна, за реєстрацією, щоб уся креативна спільнота світу могла долучитися до нього й винести щось корисне для себе.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.

Філософський Сад

Проєкт «Філософський Сад» відкриває доступ до серії подкастів та лонгрідів про культуру

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять ...