World Chess запустил дейтинг-сервис для любителей шахмат

Организаторы Чемпионата мира по шахматам запустили приложение для знакомств «Mates», которое помогает пользователям найти партнера для игры в шахматы.

Чтобы создать профайл, юзер размещает селфи, которое будет оставаться в сети в течение часа. Если пользователи проявят взаимную симпатию, то они смогут договориться о месте встречи.

По словам разработчиков, приложение создали для того, чтобы привлечь внимание аудитории к Чемпионату мира по шахматам, который состоится в Лондоне с 9 по 28 ноября.

Программу разработала компания GetPure Inc, которая раньше работала над Pure – приложением для анонимного поиска сексуального партнера. Дизайн «Mates», как утверждается в пресс-релизе, и указывает на то, сколько общего имеют секс и шахматы.

Приложение можно загрузить AppStore та GooglePlay.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.