Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine.

Владислава Денис – нова президентка клубу ADC*UA

Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 року. З 2014 року – в раді директорів ADC*Europe. Займається організацією відбіркових конкурсів для міжнародних молодіжних ініціатив Creative Express і The Greatness Challenge.

Вважає, що українським рекламістам, як молодим, так і досвідченим, не вистачає зв’язків з міжнародними колегами і клуб дає змогу здійснювати цю можливість. Її місія — об’єднувати креативників, які готові активно співпрацювати, присвячуючи свій час і натхнення прогресу української реклами.

Владислава Денис закінчила факультет журналістики Київського національного університету. Навчалася в Academia Astropolitana (Словаччина), The Media School Hilversum (Голландія), Central European University (Польща), а також в Київському інституті театральних мистецтв імені Карпенка-Карого. Починала в рекламі як копірайтерка. З 2004-го року — креативна директорка міжнародних рекламних агентств, серед яких — Adell Saatchi & Saatchi, Young & Rubicam Ukraine, JWT Ukraine. З 2013 року очолює креативний відділ Cheil Ukraine. Лекторка рекламних шкіл. Була в журі міжнародних фестивалів — Clio Awards, LIA Awards, The One Show, The One Show Asia, ADC*Europe Awards, The Ad Black Sea, The White Square. Цього року представляє Україну в журі The Gerety Awards.


Читайте також: Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions оголосив склад президентів журі для нагородження робіт Левами у 2021 році.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...