Viva La Vulva! Новая реклама Libresse

Производитель средств женской гигиены Libresse выпустил новую рекламу, в которой призывает женщин не стесняться своей вагины. Ролик выпущен в продолжение запущенной ранее кампании бренда #BloodNormal, пишет портал AdWeek.

Главным героем ролика стало женское влагалище, которое представили в виде разных визуальных метафор, — устриц, фруктов и пр. Женские вагины поют свой собственный гимн Viva La Vulva, призывая гордиться ими и любить. За основу взяли популярную песню «Take Yo’ Praise», слова которой «тебя следует прославлять, тебя следует хвалить» как нельзя лучше отразили месседж всей рекламной кампании. Бренд Libresse хотел показать женщинам, что их вагины прекрасны и не стоит их стесняться, считать некрасивыми.

Этот ролик стал продолжением кампании #BloodNormal, которая была направлена против табуирования темы менструации. В частности, брендом Libresse был выпущен ролик, в котором кровь на прокладках впервые показали красной. Слоган: «Месячные — это естественно. Показывать их — тоже».


Источник 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій рекламній кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Вебінар: Як брендам бути готовими до змін в ідентифікації користувачів в інтернеті

9 липня відбудеться безкоштовний вебінар «Data-driven стратегії 2020: як бренди готуються до світу без cookies» від Admixer. Один з найбільших ...

У Швеції МакДональдз надсилає дідусям та бабусям «пошту» від онуків

Замість іграшки в наборах Happy Meal Senior містяться малюнки, намальовані дітлахами власноруч для своїх дідусів та бабусь.

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...