Viva La Vulva! Новая реклама Libresse

Производитель средств женской гигиены Libresse выпустил новую рекламу, в которой призывает женщин не стесняться своей вагины. Ролик выпущен в продолжение запущенной ранее кампании бренда #BloodNormal, пишет портал AdWeek.

Главным героем ролика стало женское влагалище, которое представили в виде разных визуальных метафор, — устриц, фруктов и пр. Женские вагины поют свой собственный гимн Viva La Vulva, призывая гордиться ими и любить. За основу взяли популярную песню «Take Yo’ Praise», слова которой «тебя следует прославлять, тебя следует хвалить» как нельзя лучше отразили месседж всей рекламной кампании. Бренд Libresse хотел показать женщинам, что их вагины прекрасны и не стоит их стесняться, считать некрасивыми.

Этот ролик стал продолжением кампании #BloodNormal, которая была направлена против табуирования темы менструации. В частности, брендом Libresse был выпущен ролик, в котором кровь на прокладках впервые показали красной. Слоган: «Месячные — это естественно. Показывать их — тоже».


Источник 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.

Unilever декларує різноманіття і оголошує війну рекламним стереотипам

Компанія Unilever заявила, що боротиметься з рекламними стереотипами та працюватиме з більшим числом підприємств, якими керують жінки та предстаники етнічних ...

Світ заслуговує на свідків. Кампанія Leica від TBWA\ Paris

Leica, легендарний німецький виробник фотообладнання, історія якого сягає понад 150 років, відзначає відданість фотографів, які відображають світ, у новій міжнародній ...

Кейс PLEON Talan «Краще б — у “Дія.Бізнес”»

Передчасно вимкнена реклама може зашкодити вашому бізнесу. Кейс «Краще б — у “Дія.Бізнес”»

PLEON Talan у комунікаційній кампанії для Мінцифри показало, як українці «люблять» державну рекламу та чому її не варто пропускати, навіть ...