Victoria`s Secret перефотошопили…

Комментаторов возмутила плохая ретушь фотографии, где даже невооруженным взглядом видно, что пропорции девушки не соблюдены. Кроме того, дизайнер явно перестарался и сделал и без того худую модель еще тоньше.

«Почему они не могут оставить фото в покое», «куда исчезла вторая половина ягодицы», «ужасный фотошоп», «одни кости», – пишут пользователи под постом. 

Victoria's Secret не раз подвергалась критике из-за чрезмерного увлечения фотошопом. Эти неудачи особенно заметны на фоне успехов основного конкурента компании в США – сети Aerie, которая сделала ставку на реалистичные фото. Как только Aerie отказалась от использования ретуши, ее продажи в Штатах выросли на 18%. При этом Victoria's Secret хотя и не оказалась в минусе, но все же показала только 3% роста.


Подробнее:http://adindex.ru/news/adyummy/2015/10/7/128655.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.