У Києві відкрилася виставка про незаконні рекламні конструкції

У столиці тільки за минулий рік прибрали понад 20 тисяч незаконних рекламних конструкцій. Фото «найцікавіших» із них потрапили на виставку, яка працюватиме до 21 березня включно в Центрі Української Культури та Мистецтва. 

У Києві відкрилася виставка про незаконні рекламні конструкції

«Протягом майже усього березня у столиці відбуватиметься фотовиставка найбільш показових наслідків рекламного свавілля. Усі ці недолугі вивіски та біллборди були можливі лише до прийняття міських Правил розміщення рекламних засобів. Наразі вони є незаконними, а організатори вирішили наочно продемонструвати наслідки некерованої рекламної політики», — розповів в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, на відвідувачів виставки про незаконні рекламні конструкції чекають 40 фотопланшетів, які, окрім іншого, демонструють приклади успішного досвіду боротьби з цією проблемою в Києві. Зокрема, тут представлені фото архітектурних пам’яток столиці, які постраждали внаслідок необдуманого розміщення реклами на їхніх фасадах.

У Києві відкрилася виставка про незаконні рекламні конструкції

«Усе в місті має працювати як єдиний механізм на благо киян. Саме тому ми працюємо над налагодженням діалогу між органами місцевої влади, підприємцями та фахівцями в галузі дизайну, реклами та архітектури. Завдяки прийняттю міських Правил розміщення рекламних засобів боротьба з неконтрольованою рекламою у столиці стала ефективнішою», — зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що урочиста презентація проєкту відбудеться 5 березня о 14:00 в Центрі Української Культури та Мистецтва (вул. Хорива, 19-В). Також у межах виставки про незаконні рекламні конструкції оголошено профільний конкурс для дизайнерів. 

Джерело


А ми нагадуємо, що до 16 березня Дім Європи шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...