House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це сучасна споруда з 4-метровим навісом й амфітеатром на майже 100 людей. Павільйон адаптується до архітектури міста: він, як конструктор з 4-х деталей, що можна зібрати 6-ма способами.​

Тоді ж в організації пообіцяли, що невдовзі збудують його та відправлять подорожувати українськими містами, яким бракує культурної інфраструктури та публічних просторів.

Наразі — павільйон збудовано. І команда House of Europe готова отримувати заявки із українських міст, які бажають прийняти у себе павільйон на кілька тижнів уже цього літа та осені.

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

До 16 березня Дім Європи шукає партнерів у регіонах — організацій та команд менеджерів із міст, яким досі бракує інфраструктури, але не бракує потенціалу громади. На кілька тижнів мобільний павільйон стане спільним проєктом містян та House of Europe: разом з місцевою громадою команда організації складе програму, яка зацікавить місцевих жителів, та втілить її у життя.

«Для нас не важлива кількість жителів, адже ми хочемо привезти павільйон туди, де він потрібний найбільше, — зазначають у House of Europe. — У 2021 році мобільний павільйон відвідає три українських міста, отже ми обиратимемо трьох переможців».

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Проєктування, будівництво павільйону, роботу приймаючих команд та програму кожної «резиденції» павільйону фінансує Європейський Союз.

Участь в усіх подіях програми павільйону та консультації про можливості від ЄС буде безкоштовною.

Детальніше про мобільний павільйон можна прочитати за цим посиланням.

А тут можна знайти усі подробиці про цей конкурс. 


Читайте також:

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub.

А за цим посиланням ми зібрали актуальні на сьогоднішній день конкурси, стипендії та навчальні курси, які, можливо, стануть для багатьох вирішальним пунктом на креативному шляху.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.