Сплошное "гы-гы-гы" на поле

Достоверно неизвестно, кто предложил поместить логотип на не самый заметный участок формы футбольной команды. Зато такой ход привлек внимание телевидения. Матч «Рио Клару» – «Сан-Паулу» (0:0) показали в прямом эфире. Разумеется, репортеры и комментаторы не могли не упомянуть находчивого спонсора клуба.

Бразильская команда юмористов «Черный ход» (что-то вроде российского «Comedy Club» – Прим. ред.) совсем недавно стала популярной в Бразилии. Коллектив снимает забавные сценки, различные пародии и выкладывает их в интернете, так как некоторые из них не проходят цензуру на федеральных каналах. За два года существования «Черный ход» набрал 9 миллионов подписчиков, а самые лучшие видео собирают более миллиарда просмотров.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.