Щасливі бути разом. ЦУМ презентує новорічні вітрини

ЦУМ Київ вже традиційно відкриває новорічний сезон у Києві презентацією святкових вітрин, які цьогоріч присвячені темі «Щасливі бути разом».

Щасливі бути разом. ЦУМ презентує новорічні вітрини

Головна ідея новорічних вітрин ЦУМ — сімейні цінності, зрозумілі та вагомі для кожного.

Це щира любов, родинне тепло, відчуття єднання та близькості. Творчим натхненням для креативної команди ЦУМ послугував візит до Міжнародної виставки новорічного та різдвяного декору Christmas world 2020, яка відбулась у Франкфурті в лютому 2019 року. На цій виставці тема сім’ї була представлена як головна тенденція майбутнього сезону. Актуальність також підсилили загальні обставини, з якими зіштовхнувся світ у 2020 році. Це загострило увагу на сімейних та дружніх стосунках, підкреслило важливість фундаментальних цінностей.

Щасливі бути разом. ЦУМ презентує новорічні вітрини

Класична кольорова гама декорацій з натуральними відтінками дерева та теракоту, фактурні матеріали та текстури переносять глядача в теплу атмосферу Різдва та передноворічних святкувань. Концепція «Щасливі бути разом» знайшла своє відображення в традиційних сюжетах. Ці сюжети нагадують про домашній затишок: сімейна вечеря, прикрашання ялинки, ковзанка, приготування святкового печива, прогулянка засніженим парком, дозвілля у колі рідних. У вітринах присутні механізовані фігурки тварин вінтажного стилю, які спеціально були замовлені у Франції. Також використані світлові ефекти та ялинковий декор.

Декор новорічних вітрин ЦУМ

У першій вітрині розгортається історія прикрашання головного символу Нового року — пишної ялинки в затишному домашньому інтер’єрі. За сюжетом другої вітрини головні герої повертаються з повними санями подарунків через засніжений парк. Затишок та тепла атмосфера домашнього дозвілля біля каміну відображені у третій вітрині. У четвертій вітрині можна спостерігати за танцювальними рухами закоханої пари, яка катається на ковзанці на фоні пейзажу зоряного неба та силуету нічного міста. В п’ятій вітрині відображені домашні турботи, які зближують родину — мати з донькою готують будиночок зі святкового печива. Шоста вітрина присвячена традиційним святковим обрядам, де дітлахи-колядники стоять на порозі будиночка, а поряд з ними лісові тварини та сніговик. Очікування Нового року за фантастичною вечерею розгортається в зимовому саду сьомої вітрини.

Новорічні вітрини ЦУМ обрамлені декором з хвої та святковими вогниками, надихають глядача на спогади про приємні події з життя. Їх доповнює композиція з мініатюрними будиночками, зимовими пташками та тваринами на центральному вході, а також внутрішній декор на всіх поверхах універмагу.

Новорічні вітрини ЦУМ

Партнером ЦУМ в оформленні вітрин та фасаду цьогоріч виступила студія дизайну та флористики LORASHEN.


А за цим посиланням ви зможете переглянути новорічні вітрини ЦУМ, які були представлені минулого року.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на престижному європейському конкурсі (оновлено)

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на європейському конкурсі iJungle 2020 Illustration Awards. Альона Шостко отримала золото в номінації ...

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

AFI Awards. Названо найкращі фільми та серіали 2020 року

Щорічно Американський інститут кіномистецтва, розташований в Лос-Анджелесі і заснований у 1967 році, називає найкращі фільми і серіали, що вийшли протягом ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today». Організатори виставки ...

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.