Різдвяне відео Disney 2020: універсально про родинні традиції

Настав час і для Disney випустити своє різдвяне відео. Ним став короткий анімаційний фільм на 3 хвилини під назвою From Our Family To Yours. Йдеться в ньому про бабусю, онуку та родинні традиції, які об’єднують їх крізь роки.

Різдвяне відео Disney 2020 водночас відзначає 40-річчя співробітництва компанії з благодійною організацію Make-A-Wish, яка виконує бажання важкохворих дітей.

В центрі історії – іграшковий Міккі Маус, подарований маленькій дівчинці ще у 1940 році. З кожним наступним роком він залишається символом минулого дитинства для вже немолодої Лоли і ще однією ниточкою, яка пов’язує її з онукою.

Як ще одна короткометражка

Якщо вам доводилося бачити зворушливі короткометражки Disney та Pixar на кшталт «Float» чи «Bao», ви побачите, що це коротке відео зняте в тому ж ключі: переконлива анімація, велика увага до деталей та насиченість емоціями.

«Ми знімали це відео так само, як ми знімаємо будь-яку іншу короткометражку Disney, – зазначила речниця компанії Анджела Аффініта. – У нас було лише 3 хвилини на те, щоб розповісти цю історію, тому в її центрі мали бути саме персонажі».

Різдвяне відео Disney 2020 почали створювати ще в квітні спільно з новозеландською анімаційною студією Flux. Як розповідає Аффініта, колаборація в умовах карантину між командами з протилежних боків земної кулі виявилася напрочуд безпроблемною. Завдяки різниці між часовими поясами креативна команда Flux наприкінці свого робочого дня відсилала частину роботи Disney, а диснеївська команда мала час переглянути все та підготувати фідбек до початку наступного робочого дня в Новій Зеландії. Тобто робочий процес був дійсно безперервним.

Креативна команда виконала чималу підготовчу роботу для цього відео: від перегляду архівних матеріалів до звернення до власних спогадів, оскільки у тієї ж Анджели Аффініти також є бабуся з Філіппін.

Одним з прикладів такої підготовки є повна пам’ятних речей та фотографій бабусина вітальня. Вона є колективним образом, створеним дизайнерами на основі спогадів про домівки власних бабусь.

Відео From Our Family To Yours було показане в 26 країнах Європи, Північної Америки, Океанії та Азії. Власне, тому воно й без діалогу, щоб воно могло резонувати з будь-якою аудиторією, незалежно від мови, якою та послуговується.

Щоб заохотити глядачів не забувати про родинні традиції, Disney запрошує фанатів на Facebook, Instagram та Twitter поділитися власними спогадами про зимові свята, використовуючи хештег #LoveFromDisney. За кожен такий спогад Disney перерахує по долару на користь організації Make-A-Wish.

Пасхалки для фанатів Disney

Щоб розважити своїх найбільших фанатів, креативна команда розмістила у відео From Our Family To Yours ряд посилань на інші проєкти Disney: кліп з короткометражного мультфільму Once Upon a Snowman, сніговий шар із макетом паризького Діснейленду, колекцію DVD з фільмами Disney, Marvel та «Зоряними війнами» і стос журналів National Geographic на полиці.

Також у відео можна побачити «прихованих Міккі». Ця ідея була запозичена у діснейлендівських дизайнерів, які полюбляють ховати Міккі Маусів у різних куточках парків.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Effie Awards Ukraine

Оголошення фіналістів Effie Awards Ukraine 2020

Премія Effie Awards Ukraine 2020 анонсує фіналістів – найбільш ефективні кампанії України в області маркетингових комунікацій. У фінал пройшло 139 ...

Eurobest

Eurobest оприлюднив шорт-листи в категоріях

Європейський фестиваль креативності Eurobest оприлюднив роботи, які увійшли в шорт-листи за визначеними категоріями. Українські роботи ввійшли в шорт-листи в двох ...

Бренд Opel презентує новий фірмовий стиль

Бренд Opel здобув новий вигляд. Філігранно накреслена фірмова емблема, новий шрифт і яскраво-жовтий колір демонструють інноваційний потенціал Бренду. Мета іміджевого ...

Depositphotos Music: міжнародний фотобанк запускає новий контент-розділ

Depositphotos – міжнародний фотобанк з бібліотекою із понад 180 мільйонів файлів – анонсував запуск нового розділу контенту. Тепер на платформі ...

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) закликає закриватися маскою, а не в собі

Соціальна кампанія Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ), розроблена агенцією social impact комунікацій plusone, закликає задуматись про своє ...

Marengo

Креативна агенція PROVID створила для Marengo ролик про цінність живих зустрічей із близькими друзями

Самоізоляція змусила нас змінити не лише звички, але й деякі цінності. А також допомогла зрозуміти, що для нас справді важливо. ...