Парижский Диснейленд открывает секрет рождественского волшебства

Есть на свете место, где магия Рождества ощущается как нигде. И это место – Диснейленд в Париже.

В своем новом ролике бренд и его агентство BETC решили поделиться секретом рождественского волшебства и рассказать, почему этот парк – сердце всего чудесного.

Все дело в том, что давным-давно Санта изобрел в своей мастерской на Северном полюсе эликсир Рождества. И доверил его своему самому ответственному эльфу, поручив крайне важное задание: разбрызгать этот эликсир на все четыре стороны света. Но тут что-то пошло не так…

И вот буквально вчера парижский Диснейленд решил поделиться этой историей и поведать всю правду о том, откуда в конце каждого года берутся блеск и великолепие парка.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські рекламісти додали свої плейлисти на Twenty Songs — платформу музичних вподобань рекламників світу

Українські рекламісти зробили свій внесок у платформу, на якій зібрані музичні плейлисти креативників з кращих рекламних агенцій світу. У проєкті ...

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...