Рекламные объявления известных брендов обнаружены в нацистских и экстремистских видео

Реклама Netflix, Amazon, Hershey, Hilton появлялась на каналах экстремистов и нацистов. Согласно отчету CNN, еще 300 брендов рекламировались в подобных роликах, пишет USA Today.

В ответ YouTube заявил об удалении оскорбительного контента после жалоб пользователей. При этом представители видеохостинга не уточнили, почему огромное количество видео подобного содержания продолжает оставаться на YouTube.

В 2017 г. в попытке избавиться от видео экстремистского содержания YouTube изменил правила для авторов видео. В связи с изменением политики YouTube многие каналы лишились возможности монетизации с помощью рекламных объявлений.

В ноябре мировые бренды отозвали рекламу на видеоплатформе из-за скандала с детским контентом. Объявления рекламодателей показывались в роликах с участием несовершеннолетних, под которыми пользователи оставляли непристойные комментарии.

Источник

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.