Що «C» таке?

Раніше ми були Reklamaster – першим українським медіа про рекламу. Тепер ми перетворились на медіа про креативні індустрії України та світу – CreativityUA. 

Навіщо ми це зробили?

Креативний дайджест Reklamaster заснували у 2000 році. За 20 років свого існування контент про рекламу і маркетинг трансформувався і вийшов за межі цих сфер. Тому мала трансформуватись і концепція медіа, адже ми почали писати про глобальний ринок креативних індустрій, тренди у сфері креативних комунікацій, бізнесу, технологій, культури та підтримувати локальні та регіональні ініціативи.  

Тому цей ребрендинг став для нас логічним етапом розвитку.

Тепер CreativityUA розповідатиме історії про креаторів, їх ідеї та проєкти, що рухають процес креативної трансформації світу. А також досліджуватиме процес створення ідей: від пошуку інсайту до реалізації. Окрім оновленої назви та стратегії, у нас тепер новий логотип і сайт. 

Reklamaster стає CreativityUA

Чим CreativityUA відрізняється від інших медіа?

Наша команда вважає, що креатив сьогодні – про пошук оригінальних рішень абсолютно у всіх сферах життя, а креативність притаманна представникам усіх індустрій: від реклами до IT, від дизайну до науки, від культури до спорту. Тому в CreativityUA ми досліджуватимемо поняття креативності з точки зору явища, процесу, характерної риси чи професійної здібності людини, глобального тренду, способу вирішення бізнес-задачі чи впливу на розвиток суспільства. А також – з точки зору креатора як людини, яка створює ідеї, що вирішують проблеми та рухають світ уперед.

Ми не тільки про і для креаторів, а й для споживачів креативного продукту, представників всіх креативних індустрій і тих, хто бере активну участь у культурному житті країни. Корисні матеріали на creativity.ua знайдуть і студенти та молоді спеціалісти, які тільки починають свій кар’єрний шлях у креативних індустріях.

Що чекати саме тобі від CreativityUA?

CreativityUA – офіційне медіа Асоціації Креативних Індустрій України, офіційний медіапартнер Представництва Cannes Lions в Україні та заходів в рамках Днів Креативності в Україні. Серед проєктів Асоціації: конкурси молодих креаторів Young Lions Competitions, Creative Challenge, Форум Креативних Індустрій, Шедеври Cannes Lions та інші. 

Всі проєкти Асоціації Креативних Індустрій об’єднує спільна мета – розвиток креативних та інтелектуальних галузей в Україні. А проєкт CreativityUA, який вже півтора року готувався побачити світ, – черговий етап у реалізації спільної цілі партнерів.

Тому ми хочемо стати майданчиком для обміну досягненнями і досвідом у сфері креативних індустрій, джерелом корисної інформації та натхнення для будь-якого креатора, незалежно від сфери його діяльності, а також платформою можливостей.

Протягом року ми підтримуємо різноманітні професійні заходи, конкурси та освітні проєкти, які проходять у рамках Днів Креативності (організовуються Асоціацією Креативних Індустрій, представництвом Cannes Lions в Україні та партнерами Асоціації). 

Ми прагнемо надихати та розвивати читачів для створення ще більшої кількості якісного креативного продукту, яким із гордістю  поділимось із українською та міжнародною аудиторією креаторів та бізнесу через CreativityUA.

CreativityUA – не черговий інформаційний ресурс, не просто дайджест новин чи збірник аналітики. CreativityUA – це засіб культурної дипломатії, який ми створюємо та формуємо всі разом: ньюзмейкери, дописувачі порталу та ти, наш читач.

Тож перегортаємо сторінку і продовжуємо писати креативну історію разом!

Твоя команда CreativityUA

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...