Група компаній razom communications провела ребрендинг

Україно-британська група компаній razom communications презентувала новий брендинг. Зміни відбулися як у візуальній айдентиці, так і в назві. Тепер група razom communications називається RAZOM GROUP. Нову концепцію розробило креативне агентство FCB Kyiv.

«До того, що ми робимо доволі складно доторкнутися руками, а пояснити людині не зі сфери взагалі нереально. Ми довго намагалися описати одним реченням всі послуги, які ми надаємо. І у нас вийшло: Ми перетворюємо білий шум в продукт. Людина щодня бачить дуже багато реклами. Але запам’ятовує лише певну кількість контенту, решта ж для неї — просто білий шум. Ми допомагаємо брендам пробитися крізь цей шум і розповісти про їх продукт споживачеві. Це твердження і стало основною ідеєю для оновленої айдентики.

Я вірю, що сучасна айдентика не може бути суворою і канонічною. Брендинг компанії повинен бути живим, а лого має виглядати круто не тільки на візитці, борді або постері, але і на плечі ідейного співробітника у вигляді татуювання. Адже, зараз місце роботи вибирають не тільки через гроші, а й через бажання бути частиною чогось крутого, чогось, що змінює ринок, індустрію, світ. Мерч компанії давно перестав бути принизливим корпоративним атрибутом — тепер це атрибут приналежності, що виділяє людину на фоні інших. Нові співробітники більше не вибирають місце потепліше, вони вибирають прапори, які будуть захищати.

Тепер RAZOM виглядає так. Еклектично, динамічно, місцями дивно. Думаю, що саме такими ми себе бачимо і відчуваємо. Тепер про це знатимуть всі!», — коментує Іван Голуб, CEO&Creative Director FCB Kyiv.

Група залишила головну впізнавану частину — квадрат з крапками, але змінила і зробила його сучаснішим, об’єднавши RAZOM лініями, як група об’єднує абсолютно різних яскравих особистостей в одне ціле і синергує цю енергію в ефективний продукт.

Група компаній razom communications провела ребрендинг
Група компаній razom communications провела ребрендинг

У новій айдентиці RAZOM GROUP відобразила в дизайні лаконічність і строгість великої компанії, при цьому показавши свободу і динаміку змін. У назві також підкреслено масштаб групи, яка об’єднує три медійних і одне креативне агентства.

«У RAZOM GROUP працює понад 200 співробітників. Це потужна команда, яка займає значну позицію на ринку. А коли ти стаєш настільки великим, то починаєш виглядати з боку неповоротким китом, через що не можеш встигнути за трендами.

RAZOM не та група, яка сидить на місці, ми підтримуємо в собі внутрішнє бажання змінюватися, ми біжимо, дихаємо і живемо на повні груди», — додає Arman Matkulov, СЕО RAZOM GROUP.


Більше останніх новин про ребрендинги в Україні читайте за цим посиланням.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.