R Agency і Danone розробили етикетку для першого чорного йогурту

Black Yogurt — це той самий випадок, коли збігаються очікування і реальність. З вами, мабуть, вже було таке: бачиш йогурт у чорному пакуванні, починаєш фантазувати, що там всередині справжнісінький чорний йогурт, відкриваєш, і… З пляшки наче доноситься шепіт: “не цього разу, дурнику”.

Danone вирішили покласти цьому край та першими в Україні розробили справді чорний йогурт з чорним вугіллям та вишнею — Активіа Black Yogurt. Дизайн пакування новинки розробила незалежна креативна агенція R Agency.

Black Yogurt — лімітована серія відомої лінійки молочних продуктів Активіа. У процесі роботи бачення того, якою має бути етикетка, часто змінювалось. Зрештою було вирішено, що необхідно зберегти впізнаваний брендинг Активіа та водночас відійти від класичного стилю.

“Ми погуглили та не знайшли жодних згадок про аналогічний чорний йогурт у мережі. Навіть у даркнеті. Тож я вважаю, що ми зробили етикетку для першого чорного йогурту не просто в Україні — у цілому всесвіті. Якщо, звичайно, у когось немає на руках доказів існування позаземного життя. Але навіть у такому випадку ще не факт, що інопланетяни мають щось подібне”.

Аліса Меженська — молодший арт-директор R Agency

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.