POPEL Agency припиняє свою діяльність. Ключова команда зосередиться на проєкті CASES.MEDIA

«1 вересня 2020 року, у день 11-ї річниці компанії, POPEL Agency припиняє свою роботу. Серед проєктів агенції були розробка інтерфейсу системи InterKassa, редизайн маркетплейсу SHAFA.UA, дизайн для сайту ЦУМ, онлайн-платформа для організації «Культурний проект». Ключова команда агенції зосередиться на роботі з проєктом CASES.MEDIA.

Для мене і всієї нашої команди припинення проєкту POPEL Agency — це завершення епохи. Ми присвятили йому більше десяти років. Протягом цього часу ми працювали з сотнями проєктів з України та з-за кордону. Ми пишаємось своїми здобутками в цьому полі, і щиро сподіваємось, що зуміли зробити внесок в розвиток історій наших клієнтів. Час зізнатися: з моменту, коли почалась робота з CASES.MEDIA припинення роботи POPEL Agency завжди було лише питанням часу», — зазначає співзасновник агенції та СЕО CASES Анатолій Попель.

CASES.MEDIA — це онлайн-платформа, в якій компанії можуть зареєструвати профіль та самостійно опублікувати власний контент: кейси, колонки, новини тощо. Робота над проєктом велась командою агенції протягом останніх трьох років. За цей час кількість профілів фахівців перевищила 13 000, а організацій — майже 1000.

«Ми маємо багато цікавих та амбітних ідей щодо розвитку CASES. Віримо, що фокус на роботі з платформою дозволить нам втілювати їх набагато швидше, і ще до Нового року ви побачите грандіозне оновлення проєкту з десятками потрібних індустрії функцій», — додає Анатолій.

Команда агенції вирішила так ще у червні. Протягом останніх місяців агенція відмовлялась від нових замовлень, а поточні проєкти та клієнтів з власного портфелю передавала партнерам.

«Для нас вкрай важливо було завершити проєкт правильно. Жоден проєкт з портфелю ми не залишили в кризовому чи підвішеному стані. Всім клієнтам, з якими велась робота, ми підібрали підрядників для подальшої роботи», — додає Анатолій.

З вересня за адресою з’явилась сторінка-прощання зі стислим описом історії агенції.

POPEL Agency Cover - POPEL Agency припиняє свою діяльність. Ключова команда зосередиться на проєкті CASES.MEDIA


Також нагадуємо: У вересні починається онлайн-курс «Основи дизайну» від Креативної Практики. Курс триватиме 2,5 місяці, записатися на нього можна до 7 вересня. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

як пройшов освітній саміт Make it in Ukraine 2020

Українські IT- та Digital-фахівці зазирнули у майбутнє: як пройшов освітній саміт Make it in Ukraine 2020

19 вересня відбувся перший освітній онлайн-захід Make it in Ukraine 2020. Його мета — допомогти українським фахівцям з IT та Digital професійно зростати та знаходити гідну ...

AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon завершено

Статистика KYIV MEDIA WEEK Global Marathon: 10-й ювілейний міжнародний медіафорум зібрав майже 3000 учасників із 52 країн світу! 14 вересня ...

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...