Pit Bull FIGHT – нове слово в культурі проведення змішаних боїв

Бренд PIT BULL поклав початок бійцівському шоу абсолютно нового формату – онлайн-турніру Pit Bull FIGHT. В основі концепції – проведення змішаних боїв серед представників різних видів бойових мистецтв та бійцівських шкіл із метою визначити найстійкішого духом та найрозвиненішого тілом «файтера по життю», образ якого традиційно втілює культура PIT BULLТМ. Поєдинки проводитимуться щотижня в режимі онлайн на віртуальному октагоні, розташованому на атмосферному майданчику в «трушному» стилі PIT BULLТМ.

«Ми продовжуємо розвивати власні медіапроекти в рамках портфеля наших брендів: розширюємо територію присутності, збільшуємо частоту та період взаємодії з аудиторією. Основна ідея – доповнити та частково замінити традиційну рекламу, яка стає все менш ефективною, більш нативними форматами, які викликають щирий інтерес у сучасного споживача. В Україні якісний файт-контент в онлайні-форматі для масової аудиторії ніхто не створює, тому ми правомірно вважаємо себе новаторами», – прокоментував нове починання Геннадій Довгань, маркетинг-директор Групи Компаній «Нові Продукти».

Pit Bull FIGHT не передбачає наявності традиційних змагань та стандартних правил, рейтингів і промоутерів. Канони від самого початку встановлені ідеологами проекту, і дають можливість відібрати найяскравіших та найамбітніших учасників, відомих своєю неординарністю у вузьких професійних колах. Непрогнозованість результату, адреналін живого зіткнення, відсутність надокучливого комерційного лиску – саме ті характерні риси Pit Bull FIGHT, які приваблюють цільову аудиторію бренда, схильну до нонконформістського образу мислення.

«PIT BULL продовжує формувати певний “кодекс честі” в стихії вулиць мегаполіса та об’єднувати довкола себе людей, що мають міцний стрижень. Ми пишаємося своєю місією виводити істинні таланти з надр невідомості й надавати їм той левел публічної уваги, на який вони чесно заслуговують», – підсумувала Олена Чувакіна, бренд-директор Групи Компаній «Нові Продукти».

Про публічний старт нового проекту сповістив реліз маніфесту, який відбувся на YouTube-каналі Pit Bull FIGHT. Монохромний відеоряд, що відтворює трудові будні спортсменів у маленьких залах великих міст, щоденну роботу над собою відображує загальну естетику PIT BULLТМ: тріумф сильної незалежної особистості, яка неухильно прямує своїм шляхом.

«Ми постійно тримаємо руку на пульсі й аналізуємо інтереси аудиторії. Великий відсоток споживачів переглядає в інтернеті бої, інтерв’ю та шоу, пов’язані з ними. Ми не хотіли займати цю територію в ролі спонсора. Як і проект Pit Bull Battle, який вже відзначає 6-ий сезон, ми вирішили будувати комунікаційну платформу в ролі промоутера. Щотижня починаючи з серпня виходитимуть бої серед представників різних стилів. Тон комунікації: неспортивно про спорт. Один із наших коментаторів – відомий блогер Київстонер. Маніфест записали з популярним у київській тусовці репером НКНКТ. Гра обіцяє бути в довгу, подивимося», – поділився деталями Іван Базар, засновник агентства Oddee, співавтор проекту.

Всього в першому сезоні Pit Bull FIGHT візьмуть участь 14 спортсменів. Дві чоловічі четвірки у ваговій категорії 68–70 кг та одна – 85 кг проведуть по два півфінальні бої та одному фінальному. Ми побачимо, на що здатні представники школи американського кікбоксингу Владислав Фостенко, Дмитро П’ятницький та Олександр Тен, і японського кікбоксингу (K-1) – Ніджат Валієв та Олексій Вершинін. Свої здібності продемонструють тайські боксери Владислав Григор’єв та Анатолій Шпонарський, кудисти Сергій Вишневський та Дем’ян Бундза. Артем Веклич захищатиме честь найбільш видовищного та жорсткого стилю карате – кіокушинкай, Олександр Мухін – рукопашного бою, а Леонід Ушкалов – ушу саньда. Також у протистоянні покаже свою витончену міць одна жіноча пара – Влада Кухаренко та Катерина Свергуненко.

Перший онлайн-бій буде проведено між представником кудо Сергієм Вишневським на прізвисько «Танцюрист» та Владиславом «Лідером» Григор’євим, що презентує тайський бокс. Видовищна подія чекає на глядацькі відгуки вже з 12 серпня.

Інтерв’ю з кожним спортсменом, єдиноборство, яке він представляє, його місце в турнірній сітці й записи проведених боїв доступні на сайті Pit Bull FIGHT. Відстежувати динаміку розвитку подій можна на Instagram-сторінці проекту.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.