Найепічніший пасивний дохід у новій рекламі Standard One

Діджитал-кампанія від Leo Burnett Ukraine та Performics Ukraine для Standard One надихає зберігати нерухомість.

Мета девелоперів Standard One — привернути увагу інвесторів до апарт-готелю S1 Terminal. А що профі шукають у інвестиціях? Впевненість у майбутньому. Команда професійних управлінців S1 бере на себе розвиток готелю, а інвестор отримує стабільний пасивний дохід до 15% річних, без зайвих клопотів.

Так з’явився меседж кампанії: зберігаючи нерухомість, можна примножувати капітал та успіх з S1 Terminal.

Де «зберігаючи нерухомість» каже і про інвестування в апартаменти, і відчуття, що усе під контролем, якщо партнер — Standard One:

Велично статичні герої символізують впевненість і стабільність у світі, що трансформується, прогресує, метушиться… Час іде, все змінюється, ти – залишаєшся в топі з S1 Terminal.

Щоб урізноманітнити серію, фантастичне довкілля у кожному ролику має свою тематику: прогрес у будівництві, прогрес у діджитал-технологіях, прогрес і екологія.

«Наша аудиторія – ТОП-гравці галузі, які вже «бачили-перебачили» реклами на цю тематику, – коментує Анна Говоруха, директорка з маркетингу Standard One. – Ми не хотіли загравати. Хотіли говорити з повагою до досвіду, але водночас вразити чимось гідним їхньої уваги».

«У таких випадках завжди є сумніви, острах «а чи спрацює?»… Але це нормально, коли робиш щось сміливе і нове», — ділиться Олександр Сумароков, директор з інтернет-маркетингу Standard One.

«Бути “іншим”? Мейбі. Бути цікавим? 100%! Бренд Standard One залишився у піджаку і з діловим ton-of-voice, але вирізнився не лише у своїй галузі, а й загалом серед контенту, — додає Анатолій Давидов, креативний директор Leo Burnett Ukraine. — Такі прероли не скіпнеш, навіть якщо вже спізнюєшся на Zoom-нараду».

Креативна ідея належить Leo Burnett Ukraine. Неймовірний світ втілила команда продакшену Pronto Films, режисер Дмитро Голумбевський та VFX-гуру Casper studio. Діджитал-просування кампанії здійснює агенція Performics Ukraine.


Читайте також: Коли треба точно, а не майже — нова кампанія про кредити готівкою від Альфа-Банку Україна.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ілюстратор Сергій Майдуков проведе відкриту онлайн лекцію

23 квітня у межах воркшопу з ілюстрації Сергія Майдукова видавництво IST Publishing організує дві відкриті онлайн розмови з українськими ілюстраторами. ...

Earth Optimism 2021 відзначає прості технологічні інновації для захисту природи

Навіть прості та маленькі інновації здатні принести чималі результати. Ось п’ять таких робіт, які обговорювалися в рамках Earth Optimism 2021.

Ми зустрінемось знову. Нова оптимістична кампанія Heineken

Heineken розпочав нову глобальну кампанію «Ми зустрінемось знову». Кампанія відзначає стійкість та креативність людей протягом останнього року. А також демонструє, як люди знайшли креативні ...

AVE Carbon 2021 влаштовує серію подій

Гейміфікований медіа-арт простір Carbon влаштовує серію неповторних подій на своєму майданчику. На глядачів чекає симбіоз відбірної експериментальної музики та візуальних ...

Євгена Клопотенка включено до списку 50 Next — переліку професіоналів, що змінюють світову гастрономію

Організатори головної ресторанної премії світу The World’s 50 Best Restaurants разом із Баскським кулінарним центром (Basque Culinary Center) оголосили перших ...

Короткий візит у останній день Помпеї: Алекса «допомагає допомагати» з домашнім завданням

В новому відео Алекса «переносить» головного героя в останній день Помпеї, в той хаос, який панує перед виверженням Везувію у 79 році нашої ери.