На що схожа твоя любов до діджиталу: тест до Дня закоханих від агенції VIVID та Admixer Advertising

Команди агенції VIVID разом з Admixer Advertising спеціально до Дня закоханих вирішили подарувати всім заряд чудового настрою та безліч позитивних емоцій, і створили спеціальне діджитал-привітання. 

Це тематичний тест до Дня закоханих, який показує — на що схожа твоя любов до діджиталу. Щоб це перевірити, достатньо перейти за посиланням, ввести день, місяць та останню цифру року народження і натиснути кнопку «створити освідчення».

На що схожа твоя любов до діджиталу: тест до Дня закоханих від агенції VIVID та Admixer Advertising

«День закоханих — хто, як не ми, рекламісти, знаємо, що це просто дуже вдалий маркетинговий хід. Але це працює і всі ми в цей день не зупиняємось  зізнаватися один одному у почуттях та дарувати подарунки. Ми вирішили дуже діджитально зізнатися у любові до своєї професії, адже саме рекламісти створили цей день», — говорить про тематичний тест до Дня закоханих креативна директорка агенції VIVID Катерина Оверко.

А ми нагадуємо, що в грудні 2020-го агенція VIVID святкувала три роки з дня народження і створила VIVID TikTok Generator — генератор ідей для відео, які гіпотетично можуть залетіти в рек. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...