На память со скелетом

 Outdoor-проект разработан креативным агентством Ymedia и продвигает акцию Sanitas, которая дарит планшетный компьютер Samsung GALAXY Tab 3 Lite Wi-Fi всем, кто оформит медицинскую страховку.

1414575389959 329069 - На память со скелетом

Ситиформаты представляли собой цифровую панель с сенсорным экраном, оформленным в виде планшета Samsung. Пассажирам, ожидающим автобус, предлагалось подойти ближе и сфотографироваться.

1414575390466 838771 - На память со скелетом

Затем портрет совмещался с изображением скелета в рентгеновских лучах и размещался на рекламной поверхности Sanitas. При желании можно было на месте оставить контактные данные и тут же разместить своё селфи в соцсетях. Помимо наружной рекламы размещение Sanitas включало ТВ, радио и digital-каналы.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Моніторинг засобів масової інформації та соцмереж — життєво важливий інструмент у будь-якій галузі бізнесу. Сьогодні складно собі уявити велику компанію ...

Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з ...

Все пізнається в порівнянні: Suzuki запрошує австралійців на тест-драйв до конкурентів

Австралійське відділення компанії Suzuki пропонує потенційним покупцям з’їздити у машині Suzuki на тест-драйв до конкурентів.

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.