Компанія ІDS Borjomi Ukraine презентувала новинку — Morshynska plus AntiOxi Water

Природна «Моршинська» + сучасні інновації = мінеральна вода з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska plus AntiOxi Water. Компанія ІDS Borjomi Ukraine презентувала новинку — воду, збагачену антиоксидантом селеном та мікроелементами йодом та хромом, з додаванням цинку, що сприяє захисту клітин від оксидативного стресу.

Йод сприяє нормальному функціонуванню щитовидної залози та нервової системи. Селен підтримує імунну систему. Хром сприятливо впливає на серцево-судинну систему. Цинк відповідає за здоровий стан шкіри, волосся та нігтів. У симбіозі з природною «Моршинською», вони створюють продукт, який змінить наше уявлення про воду. Про це заявили представники компанії. 

Компанія ІDS Borjomi Ukraine презентувала новинку — Morshynska plus AntiOxi Water

«Поки ви щодня прокачуєте свої скіли в роботі, навчанні, спорті, догляді за тілом, спілкуванні або ж, навіть, розвагах та відпочинку, ми з командою апгрейдимо “Моршинську” для вас. Наша місія — загітувати ще більше українців слідкувати за гідробалансом, піклуватися про власне здоров’я та самопочуття. Наш пріоритет — користь від кожного ковтка “Моршинської”.

Я хочу презентувати інноваційний продукт — воду з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska plus AntiOxi Water. Це ваша улюблена “Моршинська” у поєднанні з йодом, селеном, хромом та цинком, що зміцнюють системи життєдіяльності, насичують організм корисними речовинами та піклуються про ваш імунітет. Це сучасний погляд на природність. Це вода, без якої важко уявити наше завтра», — розповідає про новий продукт директор з маркетингу ІDS Borjomi Ukraine Анатолій Гордєєв.

Вода, що збагачена мікроелементами та антиоксидантами, — інновація в сфері healthy lifestyle, справжній тренд на Заході, а відтепер і відкриття на ринку України. Наразі Morshynska plus AntiOxi Water представлена в двох комбінаціях — селен+йод (Se+I) та селен+хром+цинк (Se+Cr+Zn). Новинку вже можна знайти на полицях магазинів по всій Україні. 

*Напій є додатковим джерелом мікроелементів, що може мати корисний вплив на здоров’я за умови дотримання референсної величини їх добового споживання, різноманітного і збалансованого харчування та ведення здорового способу життя.


Читайте також: Оновлення в лінійці брендів PepsiCo в Україні — вже з лютого цього року популярні у всьому світі кукурудзяні снеки Cheetos можна знайти на полицях українських магазинів.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ілюстратор Сергій Майдуков проведе відкриту онлайн лекцію

23 квітня у межах воркшопу з ілюстрації Сергія Майдукова видавництво IST Publishing організує дві відкриті онлайн розмови з українськими ілюстраторами. ...

Earth Optimism 2021 відзначає прості технологічні інновації для захисту природи

Навіть прості та маленькі інновації здатні принести чималі результати. Ось п’ять таких робіт, які обговорювалися в рамках Earth Optimism 2021.

Ми зустрінемось знову. Нова оптимістична кампанія Heineken

Heineken розпочав нову глобальну кампанію «Ми зустрінемось знову». Кампанія відзначає стійкість та креативність людей протягом останнього року. А також демонструє, як люди знайшли креативні ...

AVE Carbon 2021 влаштовує серію подій

Гейміфікований медіа-арт простір Carbon влаштовує серію неповторних подій на своєму майданчику. На глядачів чекає симбіоз відбірної експериментальної музики та візуальних ...

Євгена Клопотенка включено до списку 50 Next — переліку професіоналів, що змінюють світову гастрономію

Організатори головної ресторанної премії світу The World’s 50 Best Restaurants разом із Баскським кулінарним центром (Basque Culinary Center) оголосили перших ...

Короткий візит у останній день Помпеї: Алекса «допомагає допомагати» з домашнім завданням

В новому відео Алекса «переносить» головного героя в останній день Помпеї, в той хаос, який панує перед виверженням Везувію у 79 році нашої ери.