Логотип в виде эмоджи

Мессенджер от компании Google Allo планирует дать рекламодателям представлять свой бренд в виде эмоджи, пишет Adweek. Allo будет рекомендовать пользователю ту или иную рекламу, основываясь на набираемом слове в сообщении. По словам представителя Facebook, с большой долей вероятности это будет эмоджи в виде логотипа определенного бренда. Скажем, если пользователь пишет в сообщении, что он в первый раз в городе и ищет кафе, мессенджер будет подсказывать эмоджи с логотипом кофейни, отметили в компании.

Мессенджер Allo стал доступен со вчерашнего дня. Он позволяет увеличивать текст, добавлять стикеры, общаться в секретном чате, а также подсказывает «умные ответы».


Подробнее:http://adindex.ru/news/digital/2016/09/22/137137.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.