Лица на чашках: те, кого ждут дома

Австралийская организация по поиску граждан, пропавших без вести MPAN совместно с 20 крупнейшими кофейнями Мельбурна запустили Национальную неделю пропавших без вести, которая проходит с 5 до 11 августа.

В кофейнях в течение этой недели посетители  получают свой обычный утренний кофе в необычных одноразовых чашках. На этих чашках, сделанных из биоразлагаемого материала, нарисованы лица шести граждан Австралии, пропавших без вести буквально накануне начала кампании.

У каждого из пропавших была своя жизнь, своя история. Об этом предлагаю задуматься организаторы кампании, напоминая одновременно, что по статистике, в Австралии ежегодно пропадают без вести около 38.000 человек.  “Мы призываем людей задуматься об их судьбах и не быть равнодушными” – говорит автор идеи, генеральный директор MPAN Лорен О’Кифф.

Кроме кофеен, кампания активно размещается на наружых носителях (плакаты), на всех основных телеканалах Австралии и в социальных сетях.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Діджитал-агенція CF.Digital розробила корпоративний сайт для Parimatch Ukraine

Діджитал-агенція CF.Digital розробила корпоративний сайт для Parimatch Ukraine

Агенція CF.Digital розробила корпоративний сайт для бренду Parimatch. Сайт покликаний розповісти про соціальну відповідальність бізнесу, меценатство, спонсорство, освітні програми та ...

Аудіосеріал_Куренівка_історія київського потопу

MEGOGO розпочинає власне виробництво аудіосеріалів

Медіасервіс MEGOGO розпочав власне виробництво напряму аудіосеріалів. Відсьогодні, 23 лютого, на MEGOGO з’явився перший аудіосеріал «Куренівка: історія київського потопу», присвячений ...

Українські рекламісти додали свої плейлисти на Twenty Songs — платформу музичних вподобань рекламників світу

Українські рекламісти зробили свій внесок у платформу, на якій зібрані музичні плейлисти креативників з кращих рекламних агенцій світу. У проєкті ...

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...