Lego c ограниченными возможностями

Компания собиралась выпускать человечка в инвалидном кресле еще в июле прошлого года, но та модель не пришлась по душе покупателям, так как LEGO-инвалид был в преклонном возрасте. Новой моделью стала фигурка молодого парня.

К идее создания нового персонажа маркетологов LEGO подтолкнула Ребекка Аткинсон, запустившая кампанию Toy like me («Игрушка, похожая на меня») и призывающая индустрию игрушек положить конец игнорированию детей с особенностями.

«В мире живут 150 миллионов детей с ограниченными возможностями. Тем не менее их существование игнорируется или искажается самой индустрией, которая должна развлекать и развивать их», – отмечала Ребека в прошлом году.

Узнав о появлении новых игрушек LEGO, Аткинсон заявила, что она «более чем счастлива».

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.