Легенда рекламної індустрії Жак Сегела приїжджає до Києва

Всесвітньо відомий політтехнолог, співвласник міжнародної комунікаційної групи Havas Group, Жак Сегела (Jacques Séguéla), відвідає Україну і виступить на Київському міжнародному економічному форумі.

Майже 60 років досвіду роботи в політичній сфері і в рекламі, 26 написаних книг, тисячі проведених кампаній і управління міжнародної креативною групою, яка представлена в більш ніж 100 країнах – мало хто може похвалитися такими ж досягненнями як у Жака Сегела.

Француз прилітає до Києва, щоб відвідати компанію Havas Creative Group Ukraine, а 8 листопада виступить в рамках Київського міжнародного економічного форуму, де візьме участь у панельній дискусії “Успішні стратегії країн і компаній».

Де: КМЕФ, КВЦ “Парковий”, зал А, 3 поверх

Коли: 8 листопад 2019

Час: 11:00 – 12:00

Більше інформації про захід – за посиланням.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.