Конкурс молодих креаторів стартує. Кращій команді – €5,500 на двох для поїздки на Cannes Lions!

У квітні 2019 року Офіційне Представництво Cannes Lions в Україні проведе Конкурс молодих креаторів. Це локальне змагання, під час якого здійснюється відбір на Young Lions Competitions – найпрестижніший конкурс молодих креаторів у світі. Щорічний конкурс проводиться в рамках Cannes Lions International Festival of Creativity у Франції. У YLC беруть участь молоді креатори з 68 країн, які пройшли попередній локальний відбір.

Український відбірковий локальний конкурс в 2019 році пройде у трьох категоріях: Design, Print, Film. Формат – традиційний для Cannes Lions: команди учасників мають виконати завдання за брифом і створити відповідну роботу за 24 години (за 48 годин для категорії Film).

Вперше під час локального конкурсу передбачено призовий фонд в розмірі €5,500* для здійснення поїздки в Канни на 66-й Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions в червні 2019 року та участь у YLC.  Призовий фонд формується із внесків учасників конкурсу. Вартість участі в українському відбірковому конкурсі цього року – €160 з команди з 2 (двох) осіб (до відома: акредитація команди на участь у Young Lions Competitions в Каннах – €3 420). Саме тому шанс для поїздки на Фестиваль влітку 2019 року тепер є майже у кожного!

*€5,500 – грошовий еквівалент, який надається послугами з трансферу від одного з міст України до Канн і назад, проживання та оплати вартості акредитації на участь у фестивалі Cannes Lions впродовж 6 днів.

Кращу команду визначить журі конкурсу, до складу якого входять українські  та міжнародні експерти, серед яких – неодноразові переможці міжнародних фестивалів, таких як RedDot, D&AD і, звичайно, Cannes Lions. Повний склад журі буде зазначено

“Як би сміливо це не звучало, але ми переконані: якщо креатор хоче присвятити свій професійний шлях креативним індустріям, то рано чи пізно він має відчути і пропустити через себе атмосферу, якою проникнутий фестиваль в Каннах. Саме там змінюється потік свідомості, генеруються найнеочікуваніші ідеї. Під час фестивалю змінюються навіть десятиріччями усталені погляди на креативну галузь. І чим раніше відбудуться ці зміни, тим більше перспектив відкриється для молодого фахівця. Тож взяти участь у Young Lions Competitions – це кинути виклик собі і подивитися на креативний світ з нової, небаченої раніше сторони. Наприклад, з набережної Круазетт ;)”, Костянтин Кузнєцов, офіційний представник міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні.

Таймінг YLC:

  • Конкурс проходить в онлайн-форматі 19-20 квітня (19-21 квітня для категорії FILM).
  • У період 21-24 квітня відбудеться оцінювання робіт журі .
  • 25 квітня будуть оприлюднені результати конкурсу.

У конкурсі можуть взяти участь команди із двох осіб, серед яких фрілансери або працівники рекламних та digital-агенцій, продакшн-студій, спеціалісти сегменту маркетингових комунікацій віком до 30 років.

Ознайомитися із критеріями участі та подати заявку можна на сайті: creativity.in.ua/ylc

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся до робочої групи конкурсу [email protected] чи за номером +380 44 221 6131 (опція 3).

Інформаційна довідка

Young Lions Competitions – міжнародний креативний конкурс для талановитої молоді. Найяскравіші креатори всього світу сходяться пліч-о-пліч для того, щоб позмагатися за титул Young Lion. Оскільки кожна із команд виборола свій “щасливий квиток” до Канн під час локального відбору і довела те, що може гідно представити свою країну на міжнародному змаганні в Каннах, цей конкурс можна ще охарактеризувати як the best of the best competing against the clock.

Лише одна команда переможці у кожній із 7 категорій отримує Золото та 2 безкоштовні акредитації та поселення для відвідування фестивалю Cannes Lions у 2020 році.

Примітка: Україна у 2019 році проводить локальний конкурс для відбору команд до участі лише в 3-х категоріях: Print, Design, Film. 

Перемога на Young Lions Competitions –  по-справжньому визначна і доленосна подія в житті молодого креатора, яка відкриває для нього безліч кар’єрних можливостей та перспектив.

Cannes Lions – головна подія і найбільш престижна нагорода сегменту креативних індустрій. Саме на цьому міжнародному фестивалі відзначаються проривні, нестандартні ідеї, підходи і технології, які задають тенденції в розвитку  культури, бізнесу і суспільства. Нагорода фестивалю – «Оскар» в світі креативних індустрій. Фестиваль проходить з 1954 року і протягом 66 років саме тут збираються представники успішних брендів і найбільш креативні люди, щоб познайомитися, поділитися знаннями і продемонструвати силу та ефективність креативного підходу у всіх сферах діяльності.

Представництво Cannes Lions в Україні з 2006 року працює над популяризацією новітніх досягнень і найбільш значущих робіт в області креативних індустрій, а також допомагає українським компаніям достойно представлятися на міжнародній сцені в рамках фестивалю креативності Cannes Lions.

Детальніше із діяльністю Представництва можна ознайомитися на сайті creativity.in.ua.

Depositphotos – ексклюзивний контент-провайдер YLC Ukraine 2019.

Depositphotos – це комерційна платформа, яка пов’язує авторів високоякісних ліцензійних стокових фотографій, графіки, відео та векторних зображень із покупцями з усього світу. Фотобанк наразі пропонує більше 109 млн файлів і працює з клієнтами з 192 країн.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.