Конференція UA Digitals 2019: 9 цитат з блокноту

Reklamaster.com зібрав 9 цитат від різних спікерів конференції цифрового маркетингу UA Digitals 2019, яка відбулась у столичному Mercure Congress Centre 21-22 березня. Пропонуємо дізнатись цікаві думки про фейки, технології та контент.

Постійний представник України при Раді Європи, автор книги «Війна за реальність: як перемагати у світі фейків, правд і спільнот» Дмитро Кулеба:

 • Валити треба не фейки, а їхні джерела.
 • Головна проблема на сьогодні не фейки, а множинність правд. Нещодавно американське видання The Verge опублікувало матеріал про особливості роботи модераторів Facebook. Останні, переглядаючи специфічний контент, згодом самі починали вірити у теорії змови. Наприклад, в те, що земля пласка, чи в те, що Голокосту насправді не було.
 • Люди вірять не правді, а «своїм».
 • Просуваючи продукт, не варто забувати про людину. Втратимо людину – втратимо професію.

Співвласник мережі кінотеатрів «Планета кіно» Дмитро Деркач:

 • Автоматизація – це не про гроші. Вона допомагає ставити на рейки те, що ви раніше робили нашвидкуруч. Автоматизація процесів не означає, що ви можете попрощатись з певною кількістю працівників. Навпаки. От у нас є тепер людина, яка створює промокоди.

Керуюча партнерка Nebo ideas agency Ольга Нестеренко:

 • Коли клієнти просять наше агентство застосувати в їхній кампанії всі можливі канали комунікації, я дуже дивуюсь. Адже більш ефективною є омніканальність (об’єднання певних каналів продажів в єдину систему, щоб клієнт міг автоматично переключатися з одного виду купівлі та спілкування на інший).
 • Digital-каналами неможливо закрити всі потреби.

Офіційний представник Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні Костянтин Кузнєцов:

 • Завдання новітніх технологій – вирішити проблеми, полегшити людям життя та позитивно вплинути на суспільство. Свідченням тому є яскраві кейси в нашому архіві. Що відрізняє нас від решти світу – це поступовість у впровадженні тих чи інших рішень, і цей процес називається цифрова трансформація.
  То коли ж передові технології “дійдуть” до нас? І найголовніше – чи приживуться? Відповідь на це питання, вочевидь, для кожного різна і залежить від того, на якому етапі цифрового розвитку знаходиться твоя компанія, твоя аудиторія і твій ринок – незалежно від амбіцій виконавця.

Співвласник видання MC Today Тимур Ворона:

 • При створенні контенту найважливіше – це інтереси читачів. І якщо нам, журналістам, простіше, бо читач приносить нам те, заради чого медіа власне і існує, то компаніям складніше. Їм треба водночас виконати і власні завдання, і створити хороший контент для аудиторії. У 95% випадків в компаніях про цей принцип забувають. Адже у маркетинг-директора є 10 калік, які йому скажуть: «Ти забув у Люби взяти коментар. А вона ж незамінна людина в компанії». І він візьме у Люби коментар, хоча їй абсолютно нічого сказати по темі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ringostat запускает исследование о том, как бизнес выходит из карантина

Ringostat запускает исследование о том, как бизнес выходит из карантина

Платформа коллтрекинга, телефонии и сквозной аналитики Ringostat запускает исследование о том, как бизнес выходит или уже вышел из карантина. И ...

Опрос Kwendi Media Audit: пандемия привела к снижению ожиданий от медиаинфляции в 2020 году

В рамках регулярной инициативы команда Kwendi Media Audit консолидировала прогнозы медиаинфляции от экспертов рынка. Данные опроса приведены в виде среднего ...

Teva і Havas Digital Kyiv створили чат-бот емоційної підтримки

Більшість з нас щодня піклується про здоров’я близьких людей. За даними Teva, понад 40% дорослого населення у світі бере на ...

Алек Барр, head of experience and service design в CHE Proximity, розмірковує про те, як змінилась робота представників креативних індустрій через пандемію.

Робота 3.0: як завдяки кризі ми стаємо свідками народження нової робочої моделі

Алек Барр, head of experience and service design в австралійському офісі CHE Proximity, розмірковує про те, які кардинальні зміни принесла пандемія ...

Реклама Apple AirPods, знята у Києві, здобула «золото» премії Shots Awards 2020

Реклама Apple AirPods, знята у Києві, здобула «золото» Shots Awards 2020

Про це йдеться на офіційному сайті Shots Awards. Ролик під назвою «Bounce» переміг у номінації «Телевізійна реклама року, що триває понад хвилину». ...

Програма Ukrainian Creative Stories 2020

Програма Ukrainian Creative Stories 2020

Ukrainian Creative Stories 2020 представляє програму, яка відбудеться 28-29 травня в режимі прямих онлайн-трансляцій на ресурсах Всеукраїнської Рекламної Коаліції, а ...