IKEA выпустила «диванный» шрифт Soffa Sans

Компания IKEA выпустила бесплатный шрифт Soffa Sans. Вдохновением для него послужили безумные творения людей, дорвавшихся до функции «проектирования диванов» на сайте компании.

Посетители тут же обнаружили, что этот инструмент позволяет создавать абсолютно любые конфигурации. Еще и без ограничений по стоимости. Вскоре этот уголок сайта быстро превратился в своеобразный филиал игры Sims.

Признав неожиданную многофункциональность этого инструмента-планировщика, IKEA озадачила агентство Proximity London созданием специального «диванного» шрифта.

Soffa Sans назвали «самым уютным шрифтом в мире». Он «состоит» из модулей софы Vallentuna и существует в двух версиях: вид сверху и вид под углом. Если воссоздать в реале все символы этого шрифта, он обойдется в 134500 долларов.

А цифровую версию можно скачать бесплатно. Вот здесь.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...