IKEA призывает ходить пешком и подсчитывает шаги

IKEA запустила рекламную кампанию для продвижения своего нового эко-магазина в лондонском Гринвиче.

IKEA Greenwich открылся в начале февраля. Он был построен с учетом заботы об окружающей среде и природных ресурсах. Maгaзин будeт нa 100% питаться oт вoзoбнoвляeмoй энepгии, вырабатываемой coлнeчными пaнeлями, а также использовать нaтуpaльнoe солнечное ocвeщeниe и дождевую вoду.

С учетом этих особенностей магазина и была запущена новая кампания. Наружная реклама появилась в разных уголках Лондона. Каждый щит содержит уникальное сообщение — количество шагов от этого места до IKEA Greenwich (или маршрут на общественном транспорте). Так компания планирует не только привлечь внимание покупателей к своему новому магазину, но и поспособствовать тому, чтобы они добирались туда пешком, а не на автомобиле. Что снизит количество вредных выбросов в атмосферу.

Проект реализован агентством Mother London. Ранее оно провело другую акцию для этого магазина — специальный кораблик собирал мусор в Темзе, чтобы потом переработать его и превратить в уникальную скульптуру, которая разместится в IKEA Greenwich.


Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.

LIONS Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.