Хорошо забытое старое от Pepsi

PepsiCo берет курс на возвращение к истокам, запуская винтажную линейку газированного напитка “Caleb's Kola”, названной в честь изобретателя Pepsi Калеба Бредхэма.Новинка от производителя отвечает потребностям современного покупателя, желающего покупать натуральные продукты.

Для приготовления “Caleb's Kola”, по уверению представителей компаний, используется родниковая вода, коричневый сахар, экстракт ореха кола и натуральные ароматизаторы (специи со всего мира). При этом напиток содержит всего 110 каллорий и 29 граммов сахара. На данный момент “Caleb's Kola” можно купить пока только в супермаркетах США (Costco). Но у PepsiCo в этом отношении далеко идущие планы.     

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Моніторинг засобів масової інформації та соцмереж — життєво важливий інструмент у будь-якій галузі бізнесу. Сьогодні складно собі уявити велику компанію ...

Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з ...

Все пізнається в порівнянні: Suzuki запрошує австралійців на тест-драйв до конкурентів

Австралійське відділення компанії Suzuki пропонує потенційним покупцям з’їздити у машині Suzuki на тест-драйв до конкурентів.

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.