Хорошо забытое старое от Pepsi

PepsiCo берет курс на возвращение к истокам, запуская винтажную линейку газированного напитка “Caleb's Kola”, названной в честь изобретателя Pepsi Калеба Бредхэма.Новинка от производителя отвечает потребностям современного покупателя, желающего покупать натуральные продукты.

Для приготовления “Caleb's Kola”, по уверению представителей компаний, используется родниковая вода, коричневый сахар, экстракт ореха кола и натуральные ароматизаторы (специи со всего мира). При этом напиток содержит всего 110 каллорий и 29 граммов сахара. На данный момент “Caleb's Kola” можно купить пока только в супермаркетах США (Costco). Но у PepsiCo в этом отношении далеко идущие планы.     

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.

LIONS Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.

LIONS Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.

HypeAuditor_dentsu_Insta

Хто, як і скільки заробляє в українському Instagram — дослідження HypeAuditor і dentsu Ukraine

Instagram сьогодні є не тільки однією з провідних соціальних мереж, але і найважливішою платформою для influencer-маркетингу. Тож, за ініціативи комунікаційної ...

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...