Гость Lions Entertaiment – Чаннинг Татум

Талантливый актер и продюсер, который стремительно набирает популярность в Голливуде, направляется на Lions Entertainment чтобы представить свой собственный водочный бренд – «Born and Bred» .

Чаннинг Татум многог снимался как в комедиях, так и в серьезных драмах, пройдя путь от танцора в массовке до главных героев в картине. Недавно он закончил работу над фильмом Мэттью Вона “Kingsman 2: Золотой круг”, а позже в этом году он начнет работать со Стивеном Содербергом на съемках фильма «Лаки Логан», где он также выступает в качестве продюсера.

С трибуны Lions Entertainment, Чаннинг Татум расскажет о том как возникла идея создания бренда водки «Born and Bred», а также примет участие в проведении  Q & A сессии.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.