Depositphotos запустив Telegram-бот для зручного і швидкого пошуку контенту

Месенджери вже давно вийшли за межі застосунків для обміну повідомленнями. Вони перетворилися на своєрідні екосистеми, які дозволяють людям по всьому світу розв’язувати різні питання: шукати товари, спілкуватися з брендами, переглядати контент і не тільки.

У 2020 році аудиторія месенджерів досягла 2,7 млрд. З огляду на це, все більше компаній спрямовують ресурси на налагодження комунікації з клієнтами у застосунках. Незамінними помічниками в цьому стають чат-боти, головна функція яких — швидко відповідати на запитання користувачів і пропонувати прості варіанти вирішення завдань.

Фотобанк Depositphotos запустив власний бот в Telegram, щоб стати ще ближчим до клієнтів. Тепер користувачі месенджера можуть знаходити зображення за кілька кліків. 

Переваги чат-ботів

Чат-бот — це програма, як правило, у вигляді віртуального співрозмовника в месенджерах, яка допомагає вирішувати різноманітні завдання: знаходити інформацію, приймати замовлення, підбирати відповідні товари й робити багато іншого.

Існує два види чат-ботів — ті, що працюють на основі скриптів і які самостійно навчаються. Перші реагують на певні команди, розпізнаючи окремі ключові слова. Другі розвиваються і вчаться, спілкуючись з людьми. В результаті вони здатні підтримати змістовний діалог, який можна легко прийняти за розмову з живою людиною.

Depositphotos запустив Telegram-бот для зручного і швидкого пошуку контенту
Kharkov, Ukraine – 26 January, 2021: festive photo of Telegram app on a screen of smartphone, social network, messenger photo, with bokeh

Чат-боти дозволяють забезпечити:

Якісніший сервіс. Кожен з нас хоч раз у житті стикався з довгим очікуванням відповіді від служби підтримки. Чат-боти позбавляють користувачів від цієї необхідності, дозволяючи економити час і отримувати потрібні відповіді або допомогу в максимально короткі строки.

Допомога 24/7. Більше не треба переживати через робочі години. Ви можете звернутися з важливим для вас питанням у будь-який час доби, вихідний або святковий день.

Простий функціонал. Користувачам не потрібно виконувати жодних складних дій. Достатньо просто відповідати на питання чат-бота, вибираючи один із запропонованих варіантів.

Зручний доступ. Користувачам не потрібно встановлювати додаткові застосунки або переходити на конкретні сайти. Вся комунікація з чат-ботом відбувається через інтерфейс месенджера.

Автоматизація роботи. Переважна частина звернень до служб підтримки — це досить типові питання. Тут чат-боти особливо корисні, адже вони беруть на себе більшість рутинних завдань, які постійно повторюються.

Швидкий пошук інформації. Чат-боти дозволяють користувачам швидко знаходити потрібні дані, звужуючи пошук завдяки уточнювальним питанням, які виконують функції фільтрів.

Все, що потрібно знати про Telegram-бот Depositphotos

Сьогодні клієнти як ніколи цінують персональний підхід. Саме чат-боти стають потужним інструментом, який дозволяє забезпечити їм кращий досвід користування. Чат-боти повністю адаптуються під конкретні завдання, допомагають аудиторії знаходити потрібні продукти або послуги.

Створенню бота Depositphotos, як не дивно, посприяв коронавірус. Саме під час лікування QA Lead компанії Артем Безручко закінчив проєкт, яким займався як хобі. За його словами, це допомогло зберегти професійний тонус.

Бот написаний на Java і використовує API Telegram, тобто обходиться без надбудов-конструкторів. Більш того, чат-бот Depositphotos використовує виключно сервери компанії, що робить його таким же безпечним, як і сам мікросток.

DepositphotosBot допомагає легко і швидко знаходити потрібний контент у фотобанку (зображення і відео). Процес пошуку відбувається у простому діалоговому форматі. Користувачу не потрібно налаштовувати розширені фільтри, гортати десятки сторінок, шукаючи потрібний файл. Досить вибрати тип контенту і ввести ключове слово. В результаті простих дій він отримує добірку найкращих файлів за своїм запитом. Посилання зберігаються в діалозі. Перейшовши за ними, користувач може купити вподобані файли.

Артем Безручко називає чат-боти зручними помічниками для виконання рутинних дій і передбачає, що з часом вони стануть ще гнучкішими й будуть інтегровані з іншими рішеннями. Цілком ймовірно, що чат-бот Depositphotos покладе початок новому формату спілкування між платформою і користувачами. Якщо в Telegram він покаже хороший результат, у нього з’являться версії в інших месенджерах, локалізація і голосове керування.

Почати пошук зображень за допомогою @DepositphotosBot можна за посиланням.

А ми нагадуємо, що нещодавно Depositphotos анонсував відкриття доступу до безкоштовних файлів для освітніх проєктів і некомерційних організацій, спрямованих на розвиток дизайну й креативності.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...