Делитесь сладким? Не стоит! Утверждают Serviceplan и «Lolipop – The Candy Shop»

Иногда пища – это просто пища, но некоторая еда может стать настоящим фетишем. И лишь сладости способны изменить мир, ведь вкусняшки – это страсть в чистом виде. Особенно, производства популярной Швейцарской кондитерской «Lolipop – The Candy Shop».

Чтобы подчеркнуть радость, которую мы испытываем лакомясь сладеньким, Serviceplan создал остроумную кампанию с ключевым сообщением: приобретая сладости, мы покупаем их для себя, а не для других! А с вредными приставучими медведями, лягушками и черепахами делиться нельзя, несмотря ни на что!

В рекламных постерах, POS-мах и в интернет-рекламе изображены очаровательные зверюшки, которые «покушаются» на чужие конфеты.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.