Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну серію Clean Classics, що включає класичні моделі кросівок, створені з перероблених матеріалів. Головне місце в колекції займає Primegreen — серія високотехнологічних матеріалів, які на 50% складаються з перероблених волокон.

Колекція Clean Classics і використані матеріали Primegreen кидають виклик усталеним традиціям у виробництві речей. Завдяки впровадженню нової техніки викрійки матеріалів колекція Clean Classics не тільки мінімізує зайві відходи, а й відрізняється винятковими деталями та ефектними вставками:

  • Лаконічний білий верх нових кросівок виконаний з переробленого поліестеру (70% перероблених матеріалів) і доповнений яскравими акцентами у вигляді різнокольорових шнурків з переробленого паперу і написів.
  • Підошва виготовлена з відновлюваної і регенерованої гуми, екологічного поєднання 90% натурального каучуку і 10% переробленого каучуку, створюючи ефект бріколаж з кольорових вставок, що розташувалися по всій поверхні.
  • Устілки виготовлені з натуральної пробки, поновлюваного матеріалу, придатного для вторинної переробки.
  • Матеріал BLOOM Foam виготовляється з використанням технології збору водоростей, що підтримує чистоту озер і води.

В результаті був створений екологічний силует, в якому використання первинних матеріалів скорочено до мінімуму. Це дозволяє при виробництві знизити вплив на навколишнє середовище. У колекцію Clean Classics увійшли такі знакові силуети як Superstar, Stan Smith, SC Premiere і Superstar Bold, які були оновлені в 2020 році.

У дизайні і стилістичному почерку колекції підкреслюється ідея, що ці кросівки, як самостійна одиниця, не врятують нашу планету. Clean Classics в точності уособлює бажання бренду удосконалювати свої інновації в галузі сталого розвитку. Всі моделі з нової колекції прикрашені фірмовим логотипом Clean Classics, що відсилає до ініціативи бренду.

Adidas Originals представляє Clean Classics – серію перевиданих знакових силуетів з метою зменшення пластикових відходів Adidas Originals представляє Clean Classics – серію перевиданих знакових силуетів з метою зменшення пластикових відходів

В упаковці Clean Classics використовуються залишки матеріалів від коробок, які не були використані через різні дефекти. Кожна коробка відрізняється ексклюзивним принтом, сформованим завдяки комбінації різних елементів.

Колекція доступна у всіх магазинах adidas Originals.

Сторінка adidas в соціальних мережах.


Під час карантину adidas запустив челендж під назвою #HOMETEAMHERO — це віртуальний спортивний проєкт, який об’єднає людей в усьому світі. Він дозволить зробити внесок у загальну добру справу боротьби з коронавірусом за допомогою регулярних тренувань.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Creative Digest CIAU. Випуск #027Creative Digest CIAU. Випуск #027

Creative Digest CIAU. Випуск #027

Нова порція знань та натхнення від LIONS Live. Добірка актуальних можливостей професійного росту. Онлайн-довідник національних фільмів. Та тренди в графічному ...

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.