Cheil Worldwide обвиняется в коррупции

Южнокорейская прокуратура провела сегодня обыски в компании Cheil Worldwide, являющейся рекламным подразделением концерна Samsung. Компания подозревается в передаче 3 млн долларов германской фирме, учрежденной подругой президента страны Чхве Сун Силь и ее дочерью. В ходе следственных действий были изъяты жесткие диски, бухгалтерские документы и иная документация.

На этой неделе прокуратора допрашивала вице-президента Samsung Electronics Ли Чже Ена в связи с крупными пожертвованиями, которые его компания сделала в неправительственные фонды, связанные с подругой президента.

Ранее был выдан ордер на арест самой Чхве Сун Силь.


Подробнее: http://adindex.ru/news/right/2016/11/15/156048.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.