Burger King играет с огнем

Прием, когда бренд в своей рекламной кампании намеренно ставит себя в сложную критическую ситуацию, далеко не нов. Одни показывали, как их (якобы) ограбили, другие намекали на свое скорое (вроде бы) банкротство… Но еще никогда ранее мы не видели кампании, в которых рекламодатель сжигает сам себя.

 Burger King пошел на это. Агентство David Miami подготовило серию шокирующих принтов, в которых мы видим реально существующие заведения  Burger King, объятые пламенем. 

Смысл? Просто напомнить своим клиентам, что  Burger King всегда готовит свои фирменные бургеры на открытом огне. “Подумайте, чем мы рискуем ради того, чтобы вам было вкусно” – вот смысл основного месседжа кампании.

И это не пустые слова. Статистика свидетельствует, что с 1954 года, когда начала функционировать сеть Burger King, количество заведений сети, сгоревших дотла, на порядок выше чем у любой другой сети фаст-фудов. Любопытный пример того, как такую неприятную особенность можно превратить в свое USP.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.