Британские дизайнеры посмотрели на мир глазами собаки

Концептуальную идею фирменной символики и упаковки для линейки охлаждённых готовых блюд и снэков для лучшего друга человека придумали в лондонском креативном агентстве Afterhours. Концепт призван продемонстрировать мышление, бросающее вызов, а также инновации в секторе.

Фото: packagingoftheworld.com

Здесь проведена параллель между любимыми рецептами владельцев собак и правильным питательным балансом для самих собак. Эти блюда выглядят для нас, как простой обед для питомца, но включают в себя все ингредиенты, чтобы стать великолепным угощением для них.

Фото: packagingoftheworld.com

Чтобы продемонстрировать собачий взгляд на вкус, айдентика и структурная упаковка завязаны на тапочке на обед и газете на завтрак. Это два главных предмета, которые обладают особой привлекательностью для собак.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.