Бренд Opel презентує новий фірмовий стиль

Бренд Opel здобув новий вигляд. Філігранно накреслена фірмова емблема, новий шрифт і яскраво-жовтий колір демонструють інноваційний потенціал Бренду. Мета іміджевого поновлення – виглядати ще більш сучасно і сміливо. Адже Opel завжди був символом демократизації інновацій і мобільності. І «Новий Opel» в оновленому фірмовому стилі відображає цей дух.

Подорож в майбутнє почалася з Opel GT X Experimental. Уже в цьому концепт-карі була представлена нова «блискавка» Opel в якості емблеми майбутніх автомобілів компанії. А пофарбовані в яскравий неоновий жовтий колір стилеутворюючі елементи стали відправною точкою для створення жовтого кольору Opel в новому фірмовому стилі. Пізніше компанія представила новий Opel Mokka – перший серійний автомобіль, створений в новому фірмовому стилі Opel, центром якого став спеціальний елемент – «VIZOR», а також кокпіт нового покоління – Pure Panel.

Бренд Opel
2018 Opel GT X Experimental

Сьогодні бренд представляє інші елементи нового образу: нову емблему, новий шрифт, новий колір. Все те, що об’єднує в собі поняття «Новий Opel». Побачити новий стиль компанії на власні очі можна буде в першій половині 2021 року в новому Opel Crossland і повністю переробленому Opel Mokka. Це будуть перші серійні автомобілі в новому дизайні. Завдяки прогресивному дизайну вони ідеально вписуються в світ сьогоднішнього і завтрашнього дня.

Бренд Opel

«Ми впевнені в собі і відкриті для всього нового. Наш девіз для нової ери – від німецької стриманості до яскравості (from cold to cool). Ми переносимо прогресивну німецьку культуру на новий, сучасний образ Бренду Opel. Новий імідж уособлює нашу вражаючу і повністю оновлену продуктову програму», – говорить Ксавьє Дюшемін, керуючий директор по маркетингу, продажам і післяпродажного обслуговування компанії.

Новий дизайн автомобіля концентрується на найголовнішому, без зайвих елементів. Так як основний акцент в новій фірмовій емблемі перенесений на «блискавку», то кільце навколо неї стало більш тонким і філігранним. Потужною візуальною основою для емблеми також служить напис. Новий шрифт, який називається «Opel Next» – легкий і одночасно енергійний, сучасний і чіткий. Він включає три різні варіанти написання: light (тонкий), regular (стандартний) і bold (жирний). Ці форми шрифту ідеально поєднуються один з одним і утворюють єдине ціле. Новий жовтий колір Opel символізує епоху електрифікації. Колір привертає увагу, закарбовується в пам’яті і забезпечує безпомилкову впізнаваність.

«Новій ері потрібні сучасні бренди. А сучасним брендам потрібен впізнаваний дизайн. Завдяки новим елементам фірмової символіки ми заявляємо про своє прагнення бути самобутніми, прогресивними, відкритими для нового і для майбутнього», – зазначає керівник відділу маркетингу Патрік Фурніоль.

Новий образ буде відображений у всіх сферах – від продуктів до продаж та маркетингу. Він буде реалізований у всіх каналах комунікації.

Новий образ був розроблений у співпраці з агентством VELOCITY McCANN, автором нового шрифту «Opel Next» є компанія Monotype.  


Блокбастер від Kia: автомобільний бренд додає рекламі сюжету та екшену.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Топ-10 українських Instagram-блогерів у 2020 році — дослідження HypeAuditor і dentsu Ukraine

Кількість підписників досі є головним показником популярності в Instagram, тому інфлюенсери продовжують активно боротися за кожного свого читача. Такі висновки ...

«Люксоптика», banda agency і ffface.me створили Insta-маску для очей

Пам’ятаєте той час, коли слово «маска» асоціювалось з Instagram або вечірками у Венеції? Ще на початку пандемії «Люксоптика» запустила віртуальну ...

«Просто картку» від ТАСКОМБАНК презентували у бойовику та лавсторі

ТАСКОМБАНК презентував «Просто картку» у бойовику та лавсторі

ТАСКОМБАНК розробив кредитну «Просто картку», і разом із Mastercard стартував із креативною рекламною кампанією на digital та outdoor-платформах. Розробкою стратегії, позиціонуванням та креативом для продукту займалася ...

Креативну індустрію запрошують підтримати українських лікарів та науковців у боротьбі з інфодемією

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Український католицький університет (УКУ) та INSCIENCE запрошують представників креативної індустрії підтримати українських лікарів та науковців у ...

Стартовал второй этап приема конкурсных работ на международный фестиваль маркетинга и рекламы White Square

Стартовал второй этап приема конкурсных работ на фестиваль рекламы White Square

Один из крупнейших креативных фестивалей в Европе — международный фестиваль маркетинга и рекламы White Square — в 2021 году пройдет 9-11 ...

Кіно, спорт та цькування: п’ять прикладів креативного використання GIF-зображень

Ці кампанії з архівів The Work є наочним прикладом креативного та ефективного використання GIF-зображень, популярність яких за час локдауну лише зросла.