Блокбастер від Kia: автомобільний бренд додає рекламі сюжету та екшену

Знаєте, що не так з усіма цими голлівудськими блокбастерами? Під час автомобільних погонь ніхто й слова не каже про дистанційний запуск двигуна, кондиціонер або попередження про ризик зіткнення під час руху заднім ходом чи у сліпій зоні! Але нещодавно оприлюднений блокбастер від Kia та агенції David&Goliath обрав інший шлях.

Як можна здогадатися з його назви, «The Features Film» від режисера Озана Байрона (Ozan Biron) зі студії Slice зосереджує увагу саме на характеристиках автомобіля. Ця іронічна історія розповідає про водія, який перейшов дорогу мафії. Відео розбито на 13 коротких серій, кожна з яких присвячена конкретній характеристиці. Ви можете також переглянути 40-секундний трейлер чи тизер на одну хвилину. Або ж можна просто подивитися весь мініфільм тривалістю 7 хвилин:

Схоже, головний мафіозі – дуже азартна людина, якщо він так просто кинув водієві ключі від своєї тачки, щоб ця історія не закінчилася аж надто швидко. А міг же просто застрелити прямо там, на складі… Що ж, фільми на кшталт франшизи «Форсажу» і не мусять мати цілком логічний сюжет, згодні? (Або фільми про Джейсона Борна чи Джона Віка, якщо вже на те пішло.)

Загалом у кампанії «The Features Film» можна побачити вісім моделей Kia: Forte, Soul, Stinger, Niro EV, Niro HEV, Seltos, Sportage та Sorento. Кожна з описаних характеристик є своєрідним сюжетним поворотом: камера заднього виду, смарт-багажник, різні режими освітлення тощо.

Духовний наступник BMW Films

Блокбастер від Kia став цікавим та неочікуваним рішенням. Він майстерно обіграв той факт, що через пандемію зараз багато кому не вистачає екшен-фільмів, які зазвичай щоліта пачками виходять на екрани кінотеатрів. А досвідчені знавці реклами тут можуть пригадати створену майже 20 років тому серію «BMW Films» від агенції Fallon, що навіть спонукала Cannes Lions створити нову категорію Titanium Lions.

Такий наворочений рекламний ролик може похвалитися високою якістю відео, численними цікавими моментами та зухвалим гумором, що не могло не сподобатися глядачам.

«Відеодемонстрація характеристик – одна з марудних але необхідних речей автомобільного бізнесу, – скаржиться Марк Кьольфген (Mark Koelfgen) креативний директор David&Goliath. – Це як стереоінструкції, тільки нудніші. Тож, коли ми отримали завдання продемонструвати технології, якими оснащені автомобілі Kia, наша команда задумала дуже амбітний проєкт».

Завдання полягало в тому, щоб зробити маленькі демонстраційні відео для кожної характеристики, які можна було б показувати потенційним покупцям в онлайн-магазинах. Але об’єднавши всі ці відео наскрізним сюжетом, команда створила дещо більше.

Кьольфген сподівається, що справжній блокбастер від Kia стане приємним сюрпризом для відвідувачів онлайн-магазинів і вразить їх своєю енергією та майстерністю. «Адже, якщо ми докладаємо стільки праці до демонстраційних відео, уявіть лише, якими є самі автомобілі!»

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на престижному європейському конкурсі (оновлено)

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на європейському конкурсі iJungle 2020 Illustration Awards. Альона Шостко отримала золото в номінації ...

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.

Reebok створив нову колекцію за мотивами мультфільму «Кунг-фу Панда»

Reebok, DreamWorks Animation і Universal Brand Development об’єдналися, щоб створити колекцію Reebok і Кунг-фу Панда, про яку точно будуть складати ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.