Блокбастер від Kia: автомобільний бренд додає рекламі сюжету та екшену

Знаєте, що не так з усіма цими голлівудськими блокбастерами? Під час автомобільних погонь ніхто й слова не каже про дистанційний запуск двигуна, кондиціонер або попередження про ризик зіткнення під час руху заднім ходом чи у сліпій зоні! Але нещодавно оприлюднений блокбастер від Kia та агенції David&Goliath обрав інший шлях.

Як можна здогадатися з його назви, «The Features Film» від режисера Озана Байрона (Ozan Biron) зі студії Slice зосереджує увагу саме на характеристиках автомобіля. Ця іронічна історія розповідає про водія, який перейшов дорогу мафії. Відео розбито на 13 коротких серій, кожна з яких присвячена конкретній характеристиці. Ви можете також переглянути 40-секундний трейлер чи тизер на одну хвилину. Або ж можна просто подивитися весь мініфільм тривалістю 7 хвилин:

Схоже, головний мафіозі – дуже азартна людина, якщо він так просто кинув водієві ключі від своєї тачки, щоб ця історія не закінчилася аж надто швидко. А міг же просто застрелити прямо там, на складі… Що ж, фільми на кшталт франшизи «Форсажу» і не мусять мати цілком логічний сюжет, згодні? (Або фільми про Джейсона Борна чи Джона Віка, якщо вже на те пішло.)

Загалом у кампанії «The Features Film» можна побачити вісім моделей Kia: Forte, Soul, Stinger, Niro EV, Niro HEV, Seltos, Sportage та Sorento. Кожна з описаних характеристик є своєрідним сюжетним поворотом: камера заднього виду, смарт-багажник, різні режими освітлення тощо.

Духовний наступник BMW Films

Блокбастер від Kia став цікавим та неочікуваним рішенням. Він майстерно обіграв той факт, що через пандемію зараз багато кому не вистачає екшен-фільмів, які зазвичай щоліта пачками виходять на екрани кінотеатрів. А досвідчені знавці реклами тут можуть пригадати створену майже 20 років тому серію «BMW Films» від агенції Fallon, що навіть спонукала Cannes Lions створити нову категорію Titanium Lions.

Такий наворочений рекламний ролик може похвалитися високою якістю відео, численними цікавими моментами та зухвалим гумором, що не могло не сподобатися глядачам.

«Відеодемонстрація характеристик – одна з марудних але необхідних речей автомобільного бізнесу, – скаржиться Марк Кьольфген (Mark Koelfgen) креативний директор David&Goliath. – Це як стереоінструкції, тільки нудніші. Тож, коли ми отримали завдання продемонструвати технології, якими оснащені автомобілі Kia, наша команда задумала дуже амбітний проєкт».

Завдання полягало в тому, щоб зробити маленькі демонстраційні відео для кожної характеристики, які можна було б показувати потенційним покупцям в онлайн-магазинах. Але об’єднавши всі ці відео наскрізним сюжетом, команда створила дещо більше.

Кьольфген сподівається, що справжній блокбастер від Kia стане приємним сюрпризом для відвідувачів онлайн-магазинів і вразить їх своєю енергією та майстерністю. «Адже, якщо ми докладаємо стільки праці до демонстраційних відео, уявіть лише, якими є самі автомобілі!»

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Arriba! придумали «пазлтеллінг» для DoDo

Стартувала рекламна кампанія українського виробника пазлів DoDo Toys. Задачу комунікаційної стратегії для закріплення на західному ринку, зокрема, на Amazon, вирішувала ...

SHOTS и No Stars остановили мир в ролике для «Киевстара»

Креативное агентство SHOTS стало партнером национального мобильного оператора «Киевстар» и уже запустило первую рекламную кампанию. Стас Качановский, креативный директор SHOTS: ...

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.