Беспроигрышные игровые автоматы от Este Lauder

В рамках проекта специалисты оператора наружной рекламы JCDecaux Innovate и агентства OMD/Fuse превратили ситиформаты в игровые автоматы. Желающим получить подарок нужно было нажать на кнопку, тем самым начав игру. При совпадении трёх картинок, мелькающих на 42-дюймовом экране, участник игры получал купон на приобретение помады Pure Color Envy Rouge sculptant, при несовпадении – пробник.

Кампания проходила на трёх рекламных конструкциях в центре французской столицы. Каждый носитель ежедневно выдавал купоны на 83 тюбика помады и 277 пробников, которые можно было получить в магазинах – партнёрах Estée Lauder.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.

LIONS Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.