Банк Starling разработал новые карточки, которые улучшают безопасность данных

Starling – британский банк, который представил дебетовые карты с новым дизайном в особенном формате, который включает все детали клиента: имя, номер карты и дату истечения срока действия на обратной стороне.

Новый уникальный дизайн, первый в своем роде для британского банка, отражает то, как люди используют свои дебетовые карты.  Дизайн был разработан, чтобы показывать, как люди используют карты, засовывая их в банкоматы и карточные машины или делая бесконтактные платежи.

На лицевой стороне карты указано имя банка Starling. Вся информация о банковских реквизитах клиента находится на обратной стороне, чтобы поддерживать совместимость с card.io, при этом незаметно улучшать безопасность, упрощая копирование личной информации.

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд PEUGEOT представив свій новий логотип

25 лютого 2021 року бренд PEUGEOT представив свій новий логотип: герб, прикрашений головою лева. Починаючи з 1850 року, у PEUGEOT ...

бренд HEINZ

Тест на терпіння: чому веб-сайт бренду Heinz завантажується… 57 хвилин

Що може бути привабливішим за сімейний вечір з домашніми бургерами? І неважливо, ви запалюєте гриль надворі чи готуєте в приміщенні. ...

11 березня відбудеться X-Ray Marketing Conference 2021

11 березня на X-Ray Marketing Conference 20 директорів з маркетингу, digital- та PR- фахівців поділяться досвідом трансформації комунікації під час ...

Бюджетні прероли Woot! затягують довше, ніж на 5 секунд

Бюджетні прероли інтернет-магазину Woot! доводять, що успішний і кумедний проєкт можна створити навіть в умовах тотальної економії.

Мережа KFC заманює персонал конкурентів таємно скуштувати новий бургер

Всіх, хто працює в ресторанах конкурентів цієї мережі, запросили підійти 27 лютого до службових входів KFC, щоб безкоштовно скуштувати бургер La Infame.

Найізольованіший офіс від Coors Light сховається десь в горах Квебеку

Цей найізольованіший офіс від Coors Light являє собою портативну кабіну зі скла та металу, до якої підведено електрику, опалення та WiFi.