Агентство banda розробило ребрендинг для архітектурного бюро baraban

Креативне агентство banda розробило новий брендинг для архітектурного бюро baraban, яке вже понад 10 років реалізує складні та сміливі проєкти.

Серед кейсів команди є, наприклад, космічний будинок-корабель прямо посеред лісу. Таке сміливе бюро вимагало відповідного брендингу — такого, щоб відображав філософію та притягував нових клієнтів.

Спілкуючись з теперішніми та потенційними клієнтами бюро baraban, креативники з агентства banda знайшли спільну рису — готовність робити амбітні та великі проєкти. У кожного є нестандартна задача та прагнення зробити те, що до них ніхто не робив. І саме бюро baraban стає ідеальним партнером у втіленні цих мрій. Це легко перевірити подивившись шалене портфоліо бюро.

Брендинг про зміну реальності

Для компанії, яка змінює реальність своїми проєктами, banda створили брендинг, який змінює реальність навколо себе.

Агентство banda розробило ребрендинг для архітектурного бюро baraban

Слідуючи вимогам сфери, агентство розробило простий чорно-білий логотип. Водночас креатори banda створили дивний дизайн-елемент і назвали його смолою. Все, до чого торкається прозора смола, одразу оживає. Це допомогло навіть у новому лаконічному логотипі відобразити різносторонність та унікальність бачення команди.

логотип baraban
логотип baraban

Щоб показати захмарні ідеї команди, ми змінили дескриптор «архітектурне бюро» на космічний architecture crew. І тепер пишемо його разом із логотипом. Так підкреслюємо, що компанія запускає речі воістину космічного масштабу.

Агентство banda розробило ребрендинг для архітектурного бюро baraban

А ми нагадуємо, що нещодавно креативна агенція banda презентувала новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...