«Зимові дива»: справжня музична магія від дітей-віртуозів у День святого Миколая

19 грудня біля головної ялинки на Софійській площі та на онлайн-платформах країни презентують дійсно казковий і по-святковому добрий концерт класичної музики, що змусить вас повірити у дива.

Дехто вважає «тіктокерів» героями нашого часу, але в Україні є безліч обдарованих хлопців та дівчат, які в офлайні доводять своїм талантом, що варті визнання. Ба більше, саме вони створюють музичне майбутнє країни. Юні музиканти і вокалісти, які чи не з пелюшок підкорюють головні класичні сцени світу, поділяться з вами своєю магією в найдобріше свято року – День святого Миколая.

«Зимові дива»

Упродовж кількох місяців Благодійний фонд «Відкрита музика міста» спільно зі світським порталом JetSetter.ua та за підтримки Українського культурного фонду працювали над масштабним музичним концертом «Зимові дива» за участю найталановитіших дітей України із 4-х видатних спеціалізованих шкіл, де виховують справжніх віртуозів:

– Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Миколи Лисенка;

– Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені професора Петра Столярського;

– Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат;

– Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Соломії Крушельницької.

Зокрема, серед учасників концерту «Зимові дива» – хор хлопчиків та юнаків, солісти-віртуози, що грають на скрипці, фортепіано, саксофоні, ксилофоні, гобої, віолончелі, а також ансамблі бандуристів та арфістів.

Трансляція концерту класичної музики у виконанні юних музикантів відбудеться 19 грудня о 19:00 біля головної ялинки країни на Софійській площі, на Youtube-каналі Фонду «Відкрита музика міста» та на сайті JetSetter.ua. Ви почуєте найзворушливіші мелодії – від легендарного «Щедрика» Леонтовича та Ave Maria Шуберта до танго, музики Вівальді, Венявського та інших композиторів.

Ініціативу вже підтримали зіркові друзі Фонду, зокрема, Аліна Паш, Дмитро Шуров, ONUKA та інші артисти.

«Зимові дива»

Організатори: Благодійний фонд «Відкрита музика міста» та світський портал JetSetter.ua за підтримки Українського культурного фонду.

Парнери проєкту: Украфлора (декор), Alight (світло) та METRO cash & carry Ukraine (подарунки для дітей).


Пропонуємо вам також дізнатись, які подарунки вибирають до свят українці згідно з дослідженням OLX.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Мистецький арсенал» розпочав прийом заявок на участь у X «Книжковому Арсеналі»

«Мистецький арсенал» розпочав прийом заявок на участь у виставці-ярмарку та програмі подій в межах Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Фестиваль відбудеться ...

Cittart

В Україні з’явиться мистецька соціальна мережа та маркетплейс Cittart

Розробники проєкту називають його «мистецький Instagram». Дійсно, до формату саме цієї соцмережі найбільше тяжіють поціновувачі візуальних видів мистецтва. Засновники стартапу ...

Як виглядатиме пневмопотяг: Virgin Hyperloop зазирає у 2030 рік

Концептуальне відео Hyperloop проводить глядача всіма етапами подорожі пневмопотягом, починаючи від входу на елегантно спроєктовану станцію.

Molson Coors спробує транслювати рекламу прямо в сни

Бренди Coors Light та Coors Seltzer спільно з агенцією DDB вирішили спробувати транслювати рекламу пива в сни допитливих добровольців.

Портрети, обірвані, як життя. Художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жінок-жертв домашнього насильства

Британська художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жертв домашнього насильства. Таким чином вона вшанувала пам’ять жінок, убитих їхніми колишніми чи нинішніми ...

В Америці створили Da Vinci of Debt — найдорожчу інсталяцію в історії мистецтва

Американський пивний бренд Natural Light установив композицію Da Vinci of Debt («Да Вінчі в борг») у залі центрального вокзалу в ...